Už nejsme ani přátelé... jsme jen cizinci, se společnými vzpomínkami.

Březen 2008

Let’s Dance 2 / Step Up 2 the Streets (2008) online

30. března 2008 v 10:30
Videa, která sledujete nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídáme za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server na kterém jsou videa uložena.
Ke shlédnutí: (při spuštění se otevře okno s reklamou...nic se neděje...okno stačí zavřít)...
Posledních deset minut:

Let’s Dance 2 / Step Up 2 the Streets (2008)

30. března 2008 v 10:21
Popis: Když vzpurná Andie, která nadevše miluje Street Dance, začne studovat na Marylandské škole umění, snaží se zapadnout a přitom si udržet starý styl života. Když spojí své síly s nejlepším tanečníkem školy Chasem, aby vytvořili formaci a zvítězili v taneční soutěži The Street, najde způsob, jak žít svůj sen a při tom propojit své dva oddělené světy.

Choreografie Let's Dance 2 Street Dance se opět ujal Jamal Sims (stejně jako v Let's Dance, v českých kinech v létě 2006, pozn. SPI) a jako host se ve filmu objeví i hvězda Let's Dance, Channing Tatum, jako bratr Andie. Let’s Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets) Let’s Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets) Let’s Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets) Let’s Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets) Let’s Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets) Let’s Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets) Let’s Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets) Let’s Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets) Let’s Dance 2 Street Dance (Step Up 2 the Streets)

Slečna drsňák 2: Ještě drsnější

30. března 2008 v 10:14
Popis:
Agentka FBI Gracie Hartová (Sandra Bullock) se poté, co zneškodnila hrozbu slavnostnímu vyhlášení Miss Spojených států přes noc stala senzací pro média. Díky tomu se však už nemůže věnovat své práci tajné agentky a tak souhlasí, že se stane "tváří FBI" v talk show. Tuto práci bere na začátku s odporem, ale brzy si zvykne na zájem okolí a netrvá dlouho, než se jí její role zalíbí. Její partnerka Sam (Regina King) je tvrdá, ambiciózní agentka, která rozhodně nepatří zrovna mezi její fanynky a tak jako první poukáže na to, že se Gracie proměňuje v rozmazlenou Barbie. Jenže když je v Las Vegas unesena Gaciina nejlepší kamarádka a vítězka soutěže Miss Spojených států Cheryl, tak se její pud bojovat proti zločinu rychle vrátí. Nejvyšší šarže FBI však nechtějí riskovat ztrátu své největší devizy v oblasti PR, a tak Gracie zakazují účast na případu a pověřují Sam, aby jí držela pod kontrolou ... Slečna drsňák 2: Ještě drsnější (Miss Congeniality 2 Armed And Fabulous)Slečna drsňák 2: Ještě drsnější (Miss Congeniality 2 Armed And Fabulous)Slečna drsňák 2: Ještě drsnější (Miss Congeniality 2 Armed And Fabulous)Slečna drsňák 2: Ještě drsnější (Miss Congeniality 2 Armed And Fabulous)Slečna drsňák 2: Ještě drsnější (Miss Congeniality 2 Armed And Fabulous)Slečna drsňák 2: Ještě drsnější (Miss Congeniality 2 Armed And Fabulous)Slečna drsňák 2: Ještě drsnější (Miss Congeniality 2 Armed And Fabulous)

Slečna Drsňák 2: Ještě drsnější online

30. března 2008 v 9:55
Videa, která sledujete nejsou uloženy na tomto serveru, proto nezodpovídáme za jejich kvalitu ani za porušování autorských práv - tuto zodpovědnost nese server na kterém jsou videa uložena.
Ke shlédnutí: