Už nejsme ani přátelé... jsme jen cizinci, se společnými vzpomínkami.

Štír muž

8. října 2007 v 21:17 |  Horoskopy-muži
KDYŽ BOLEST SE STÁVÁ SLASTÍ
Žije stále mezi dvěma světy. Mezi nebem a peklem, mezi tímto a Oním světem. Mezi dneškem a zítřkem. Neexistuje extrém, který by nechtěl vyzkoušet. Ponejvíce je to bolesti plné utrpení. Neexistuje žádná věc, kterou by mohl přijmout jednoduše jako ostatní, aniž by tím zároveň neodhalil problém. Štír je jako doktor Faust tím nejpovrchnějším a zároveň tím nejhlubokomyslnějším. Především ale tím nejsmyslnějším ze všech lidských typů. Personifikované, rozpoutané utrpení, které všechno uchvacuje a odstraňuje každou mez. Bezpochyby existují muži, kteří umí lépe učinit ženu šťastnou. Ale nikdo není schopen vést ji do tak závratných výšek slasti. Nikdo nemá tak širokou škálu silných citů, jako on. Je nejen skrznaskrz smyslný, je i nadsmyslový. Vytuší, vystopovává, poznává nejtajemnější hnutí partnerky. Před nám se ona nemůže přetvařovat. Při každém setkání se plně noří do její duše, anebo se o to přinejmenším pokouší. A spojení (mohlo by se také říci: toto dokonalé uchvácení) je pro něj skoro ještě důležitější, než tělesné pochody.
Mohlo by se dojít k názoru, že jde o velmi obtížného a skoro hrozivého člověka. Ale není tomu tak. Obtížným ho shledávají ti, kteří jej nedokáží přijmout. Strašlivým je pro slabé povahy, které mají strach, že by se mohly skrze něho ztratit a přijít o lehkost a lehkomyslnost.
V každém případě přespříliš pohodlným partnerem, který se nechá snadno vést, určitě není. Kdo si s ním začne, nakoupil pepř, žádný med. Nenarodil se pro poustevnický život. Bez lásky by nemohl existovat. Snad sotva jiný muž potřebuje tolik opory, jako právě on. Protože on při své vnitřní neúnavnosti, při svém věčném hledačství a pronásledování ví, že potřebuje pevnou oporu. Ze všeho nejhorší by pro něho byly ironické poznámky, nebo dokonce posměch. Právě v souvislosti s láskou a sexuálními schopnostmi je on, který jde tak silně k věci, neobyčejně senzibilní a citlivý. V posteli je jedním z nejzdatnějších. Ale nikdy neztrácí trpělivost, takže by ho mohl klidně ještě předstihnout jiný. Tak velmi často vypadá navenek nezainteresovaně, chladně, dokonce snad nevlídně. Jako "tichá voda", pod jejímž povrchem to vře, až do nepostižitelných hlubin! Nepotřebuje žádné naladění se, žádný alkohol k odstranění zábran, žádnou zvláštní atmosféru. Překypuje vždy a všude. A pak se chová, jako by musel s vehemencí pomstít za to, že jí zase sedl na lep. Ona není jeho partnerka, nýbrž spíše protivník. Nemyslí na její štěstí, nýbrž na svůj triumf nad ní. Je jako exploze. Bez chladu. Bez jakékoli přílišné citlivosti. Ona nebude mít nikdy čas na to, aby mu mohla uspořádat show. On mezitím srší jiskrami. Svléká se. Nechce přihlížet, ale přiložit ruku k dílu. Rafinované spodní prádlo a drahé krajky by byly ryzím plýtváním:on ztrhá vše, co zahaluje její tělo, snad dokonce i roztrhá ve svém zápalu. Jako dítě, které rozbaluje svůj dárek k vánocům. Pokrývka těla je zcela nezajímavá a jen rušivá. Především se spodním prádlem udělá krátký proces. Jeho předehra je krátká, prudká, bez oklik. Hledá její pohlaví a po něm jde. Tvrdě, žádné mazlení, žádné váhavé laskání. Může se stát, že ona nemůže vždy stačit tomuto tempu při jeho prvním útočném výpadu, žádné starosti. On se tak nespokojuje s prvním vítězstvím. Přichází znovu. A znovu. Nikdo není tak "houževnatý", jako škorpión. U něho vlastně neexistuje žádná dohra. Vždy jenom mezihra. Každá dohra je začátkem nového milostného aktu. Při ní se stává klidnějším, většinou také poněkud něžnějším. Pokouší se variovat, zkoušet, někdy snad dokonce hrát. Ale vždy zůstává vzteklý. A nezřídka je ve hře alespoň náznak sadismu. Neobyčejně jej vzrušuje, když slyší "odpůrkyni" kvičet. Ať dělá cokoli, hledá při tom ústraní. Sex je pro něho něčím zcela privátním. Proto si absolutně necení partnerské výměny a gruppensex. Protože nepotřebuje ani podněty z přihlížení, ani nemá rád, když se na něj dívá někdo jiný.
TO OČEKÁVÁ MUŽ VE ŠTÍRU OD SVÉ PARTNERKY
Je obzvláště často zakotven na svém typu. Pak jej nemůže vzrušit žádná žena, která nesplňuje tuto představu. Hledá svůj ideál. Většinou jsou to něžné, plaché, křehké bytosti. Vyděšené oči jsou pro něj jako magnet. Jsou ještě přitažlivější, než dokonalé tělesné formy. V tom je jistá problematika: Vlastně by se měl on, nezkrotný ničitel setkávat jen se zkušenými ženami. Panenskou dívku může vyděsit k smrti, když přece citlivá něžnost absolutně není jeho silnou stránkou. Ponejvíce mu může žena imponovat, když nabyl dojmu, že by ji mohl sebrat jinému. Pokud nemyslí na pevný vztah, může se stát pytlákem v revíru vdaných žen. Když chce ženu dostat, dovede se trápit, dokonce zesměšňovat se, tak tvrdohlavý je ve svém nasazení. S čím větším odporem se setkává, o to fanatičtěji pronásleduje svůj cíl. I kdyby za ní musel cestovat půl světa. Kam přichází štír do domu jako možný zeť, lze jej odmítnutím jen pevněji vázat. V milostném aktu neočekává žádnou zvláštní iniciativu, ona se k ní také sotva může dostat. Ale očekává něžnost v "mezifázích". Má jenom jedinou erotogenní zónu: své pohlaví.
O TOM SNÍ MUŽ VE ŠTÍRU
Jeho láska má vždy v sobě něco z přepadení. Také jeho erotické fantazie se obzvláště rády točí kolem zážitků, v nichž jeho mocná potence láme původní odpor a mění jej v nejvyšší slast. Vychází vždy z toho, že ta pravá žena se zprvu musí bránit, ale že to není vůbec tak míněno:
Stoupá v přeplněné zdviži. Je dusno a horko. Lidé stojí jeden druhému na nohou a nadávají. Naklání se dozadu, protože ho šimrají na nose pera z klobouku jedné ženy. Tu pocítí přes košili v zádech měkkou, pevnou podušku. Zatlačí na ní, a tlak je opětován. Dojde mu, že to jsou ňadra ženy. To musí být pevná, mladá ňadra. A pravděpodobně jsou vzrušená. Nemůže jasně vnímat prsní bradavky, tvrdé jako dva ořechy. Musí se otočit. Při dalším zastavení výtahu všichni hosté vystupují, jen on a jeho "poduška" zůstávají, bez hnutí. Přitlačení na sebe. Výtah se sotva znova uvedl do pohybu, protože on tlačí na tlačítko "stop" a věnuje se "prsům". Patří dokonalé dívce s plamennýma očima, která se na něj dívají svůdně, ale zároveň také polekaně. Beze slova ji obejme a líbá ji. "Ne", zajíká se ještě ona a pokouší se vymanit se z jeho tvrdého uchopení: "Nehte mě přece." On přece ví:ona to tak nemyslí. Nemůže přece dost dobře připustit, že by jeho, cizího muže, mohla na místě milovat. Že také její krev horce touží po uspokojení. Výtah stojí mezi dvěma poschodími. Dvojice je sama. Již jí zdvihl šaty přes ramena a líbá jí prsa. Její odpor ochabuje. Naříká, přece se do zděšení mísí stále více a více slasti. A přesně toto smíšení jej vzrušuje k šílenství. Tiskne ji proti stěně. Kabina se začíná houpat. Ani ona už neslyší, že nahoře i dole buší čekající lidé. "Ano, to je dobře.", sténá a opětuje jeho polibek, zatímco on se tváří jako šílenec. Když nechá zase výtah rozjet a dává si do pořádku svůj oblek, opírá se ona jako zabitá o roh kabiny. "Uvidíme se zase? Chceš moje telefonní číslo?", ptá se ona suše...
TAK MILUJE MUŽ VE ŠTÍRU
Není galantním mužem, který se své dámě rytířsky dvoří. Přichází a chce ji mít. Skoro urážlivě, přímo. Jeho pohledy nejsou stydlivé, jeho přibližování je bezprostřední. Snad s ní kecá o smrti, nebo o věčnosti, přece odněkud, jakoby z čiré oblohy, pak přijde otázka: "Jdeme ke mně, nebo k tobě?" A přitom začne být i tomu nejnaivnějšímu stvoření jasné, že nemyslí na pití kávy. Jakmile potkal vzrušující ženu, je téměř bez přestání pod vysokým napětím. A jde za svým cílem, jako by právě propadl touze po intimitách. Kdo není od něj zdaleka odtažen, ten se už sotva může vymanit z jeho hypnotické fascinace. Mohlo by se ovšem také říci: jeho celé tělo je koncentrováno na toto centrum. Obzvláště má rád, když partnerka si pohrává se svými vlasy kolem jeho penisu, zcela lehce. Když si rukama a rty pilně, ale něžně hraje mezi jeho břichem a stehny. Jenom by si při tom měla počínat hrubě, nebo s vlastnickými hmaty, jinak se on hned brání s jistým úlekem. Není přítel hlubokomyslného kecání, jeho nejcennější tělesný orgán by se pak mohl ztratit! Vůbec: když jde o něj, nemůže být láska nikdy dosti něžná. Takový je on jen jednou. Muž, který netouží po harému, ne po mnoha ženách, ale po totální ženě. S bezvýhradnou oddaností. Jen ta, která má odvahu ztratit se (zatratit se), může u něho nalézt své štěstí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (152)
Zobrazit starší komentáře

101 Donald Donald | E-mail | Web | 18. srpna 2017 v 22:14 | Reagovat

Amazing YouTube movies posted at this website, I am going to subscribe for daily updates, as I dont want to fail to take this series.

102 Paul Paul | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 18:25 | Reagovat

Please add more movies related to cooking if you have, because I wish for to learn more and more about all recipes of cooking.

103 Paul Paul | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 10:21 | Reagovat

I like what you guys are up too. This kind of clever work and exposure!

104 David David | E-mail | Web | 23. srpna 2017 v 16:19 | Reagovat

Its really a great and useful piece of information. Im glad that you shared this useful info with us. Please keep us informed like this. Thanks for sharing.

105 Charles Charles | E-mail | Web | 24. srpna 2017 v 21:19 | Reagovat

Howdy! I basically would like to give a huge thumbs up for the good data you've got here on this post. I will probably be coming once again to your weblog for far more soon.

106 Daniel Daniel | E-mail | Web | 25. srpna 2017 v 23:24 | Reagovat

reverse phone lookup cell free I wish to voice my gratitude for your generosity giving support to individuals

107 Donald Donald | E-mail | Web | 27. srpna 2017 v 11:26 | Reagovat

This is a great blog, would you be involved in doing an interview about how you created it? If so email me!

108 James James | E-mail | Web | 31. srpna 2017 v 5:54 | Reagovat

I have recently started a web site, the info you provide on this site has helped me greatly. Thank you for all of your time &amp work. There can be no real freedom without the freedom to fail. by Erich Fromm.

109 Robert Robert | E-mail | Web | 6. září 2017 v 0:24 | Reagovat

I just like the helpful information you provide on your articles. I will bookmark your blog and test once more here frequently. I'm moderately certain I will learn many new stuff right here! Best of luck for the next!

110 Mark Mark | E-mail | Web | 14. září 2017 v 4:53 | Reagovat

I simply couldn't depart your web site prior to suggesting that I actually loved the usual info a person supply for your guests? Is gonna be again continuously in order to check up on new posts.

111 John John | E-mail | Web | 20. září 2017 v 2:49 | Reagovat

I'm trying to find sites that have already fantastic useful information on what's popular and what is the optimum makeup products is..

112 MoisesBeath MoisesBeath | E-mail | Web | 23. září 2017 v 3:27 | Reagovat

we use it viagra how much

      <a href=http://buycxviagra.com/>viagra online</a>

    <a href="http://buycxviagra.com/">viagra</a>

    viagra users reviews

113 RevebaBeath RevebaBeath | E-mail | Web | 27. září 2017 v 20:54 | Reagovat

viagra pa recept

      <a href=http://cheaphgviagra.com/>cheap viagra</a>

    <a href="http://cheaphgviagra.com/">viagra generic</a>

    try it buy viagra professional

114 David David | E-mail | Web | 1. října 2017 v 19:27 | Reagovat

I got what you  intend,  thankyou  for  putting up.Woh I am  lucky  to find this website through google. Being intelligent is not a felony, but most societies evaluate it as at least a misdemeanor. by Lazarus Long.

115 Joseph Joseph | E-mail | Web | 12. října 2017 v 6:23 | Reagovat

Wow! This blog looks exactly like my old one! It's on a completely different topic but it has pretty much the same page layout and design. Excellent choice of colors!

116 George George | E-mail | Web | 20. října 2017 v 12:17 | Reagovat

You have brought up a very good   details ,  thankyou  for the post.

117 George George | E-mail | Web | 4. listopadu 2017 v 9:37 | Reagovat

Please add more movies related to cooking if you have, because I wish for to learn more and more about all recipes of cooking.

118 Michael Michael | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 5:58 | Reagovat

We're a group of volunteers and opening a brand new scheme in our community. Your site offered us with useful information to paintings on. You've performed a formidable job and our entire group can be thankful to you.

119 Paul Paul | E-mail | Web | 28. listopadu 2017 v 5:58 | Reagovat

Hello There. I found your blog using msn. This is a really well written article. Ill make sure to bookmark it and return to read more of your useful information. Thanks for the post. I will definitely return.

120 Robert Robert | E-mail | Web | 1. prosince 2017 v 13:15 | Reagovat

I appreciate your wordpress web template, exactly where did you down load it through?

121 Michael Michael | E-mail | Web | 2. prosince 2017 v 16:16 | Reagovat

Id  forever  want to be update on new  articles  on this  internet site, bookmarked ! .

122 Robert Robert | E-mail | Web | 5. prosince 2017 v 5:32 | Reagovat

Hey very cool blog!! Guy.. Beautiful.. Wonderful.. I will bookmark your website and take the feeds additionallyKI am satisfied to search out numerous useful information right here in the publish, we want develop more techniques on this regard, thank you for sharing

123 Daniel Daniel | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 20:39 | Reagovat

I value the post.Thanks Again. Awesome.

124 Thomas Thomas | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 19:11 | Reagovat

I gotta  preferred this  web web page  it appears very valuable   quite advantageous

125 Thomas Thomas | E-mail | Web | 13. prosince 2017 v 0:40 | Reagovat

It'll also save a lot of cash and time for those on

126 Donald Donald | E-mail | Web | 14. prosince 2017 v 6:13 | Reagovat

you use disallowed a designer to make the style? Superb vocation!

127 Donald Donald | E-mail | Web | 17. prosince 2017 v 9:32 | Reagovat

what are some superior and in demand websites for blogs? ?? .

128 William William | E-mail | Web | 18. prosince 2017 v 10:17 | Reagovat

Where To Buy Cheap Generic Cefuroxime 250mg in Baltimore

129 Charles Charles | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 20:23 | Reagovat

You are my inspiration , I  have  few  web logs and  very sporadically  run out from to  brand.

130 David David | E-mail | Web | 25. prosince 2017 v 22:54 | Reagovat

Very interesting topic ,  appreciate it for posting . The friendship that can cease has never been real. by Saint Jerome.

131 Michael Michael | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 14:49 | Reagovat

I need to input, like a bunch at the same time as I hadn't the benefit of examining everything you had to declare, I couldnt rally round on the contrary elude draw your attention before long. The as if you needed an excellent grasp on the subject

132 John John | E-mail | Web | 31. prosince 2017 v 3:31 | Reagovat

This is really attentiongrabbing, You're a very professional blogger. I have joined your rss feed and sit up for in search of extra of your fantastic post. Also, I have shared your site in my social networks!

133 Robert Robert | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 9:10 | Reagovat

Article Source  a viral game app is not that much difficult.

134 John John | E-mail | Web | 4. ledna 2018 v 11:38 | Reagovat

Today, while I was at work, my sister stole my apple ipad and tested to see if it can survive a 30 foot drop, just so she can be a youtube sensation. My apple ipad is now destroyed and she has 83 views. I know this is entirely off topic but I had to share it with someone!

135 Michael Michael | E-mail | Web | 7. ledna 2018 v 11:53 | Reagovat

What is the website that means it is easy to understand podcasts and blog sites? I don't get an iPod, does that make any difference? .

136 Joseph Joseph | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 11:05 | Reagovat

A megapolis megabucks gratuit failed to seem to cause waste materials in addition

137 David David | E-mail | Web | 2. února 2018 v 13:28 | Reagovat

Today, while I was at work, my sister stole my apple ipad and tested to see if it can survive a 30 foot drop, just so she can be a youtube sensation. My apple ipad is now broken and she has 83 views. I know this is entirely off topic but I had to share it with someone!

138 Charles Charles | E-mail | Web | 6. února 2018 v 7:57 | Reagovat

Perfect webpage you have at this website!  Precisely how could i add in this blog's feed into my Rss reader?

139 Donald Donald | E-mail | Web | 7. února 2018 v 2:55 | Reagovat

A person essentially help to make seriously posts I would state. This is the first time I frequented your web page and thus far? I surprised with the research you made to create this particular publish extraordinary. Fantastic job!

140 Charles Charles | E-mail | Web | 20. února 2018 v 20:42 | Reagovat

But a smiling visitor  here to share the love , btw  outstanding  layout.

141 Robert Robert | E-mail | Web | 23. února 2018 v 6:14 | Reagovat

Real nice design and great articles, nothing else we want

142 Donald Donald | E-mail | Web | 26. února 2018 v 5:43 | Reagovat

Really informative article post.Thanks Again. Awesome.

143 George George | E-mail | Web | 5. března 2018 v 10:36 | Reagovat

Excellent post. I was checking continuously this blog and I'm impressed! Very useful info particularly the last part

144 John John | E-mail | Web | 8. března 2018 v 17:14 | Reagovat

Keep working ,impressive job!

145 Mark Mark | E-mail | Web | 8. března 2018 v 22:50 | Reagovat

mometasone spray over counter

146 John John | E-mail | Web | 13. března 2018 v 5:54 | Reagovat

Nice post. I was checking constantly this blog and I am impressed! Extremely useful information specially the last part

147 orbtpf orbtpf | E-mail | Web | 13. března 2018 v 18:22 | Reagovat

By way of the power of prescription discount programs, we can come forward you relevant discounts touched in the head of customary high http://cephalexin.500mgantibiotics.com/ keflex cephalexin  prices. Our shop pass network providers are dedicated to increasing access to affordable drug <a href=http://cephalexin.500mgantibiotics.com/ >cephalexin 500 mg</a> and medication. Throughout their parley efforts with large pharmaceutical companies our providers have brought discounts of an normally of less 50% off to you in behalf of free.

148 Charles Charles | E-mail | Web | 19. března 2018 v 16:02 | Reagovat

I relish, cause I discovered just what I used to be taking a look for. You've ended my 4 day lengthy hunt! God Bless you man. Have a great day. Bye

149 Aaepevach Aaepevach | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 11:27 | Reagovat

i need a loan now direct lender need loan <a href=http://ineedloan.me/#>i need loan</a> i need a loan with bad crediti need a loan fast, cash advance loans social security, cash advance loans <a href=http://cashadvancess.com/#>cash advance</a> cash advance loans with a prepaid debit card.

150 Thomas Thomas | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 10:12 | Reagovat

whoah this blog is excellent i really like reading your articles. Stay up the good work! You already know, many persons are looking around for this info, you could help them greatly.

151 John John | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 19:26 | Reagovat

Nice post. I study one thing more difficult on completely different blogs everyday.

152 vsfAvaimb vsfAvaimb | E-mail | Web | 6. května 2018 v 14:57 | Reagovat

canadian pharmacy viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy generic viagra online</a> safe generic viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy generic viagra online</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama