Už nejsme ani přátelé... jsme jen cizinci, se společnými vzpomínkami.

Štír muž

8. října 2007 v 21:17 |  Horoskopy-muži
KDYŽ BOLEST SE STÁVÁ SLASTÍ
Žije stále mezi dvěma světy. Mezi nebem a peklem, mezi tímto a Oním světem. Mezi dneškem a zítřkem. Neexistuje extrém, který by nechtěl vyzkoušet. Ponejvíce je to bolesti plné utrpení. Neexistuje žádná věc, kterou by mohl přijmout jednoduše jako ostatní, aniž by tím zároveň neodhalil problém. Štír je jako doktor Faust tím nejpovrchnějším a zároveň tím nejhlubokomyslnějším. Především ale tím nejsmyslnějším ze všech lidských typů. Personifikované, rozpoutané utrpení, které všechno uchvacuje a odstraňuje každou mez. Bezpochyby existují muži, kteří umí lépe učinit ženu šťastnou. Ale nikdo není schopen vést ji do tak závratných výšek slasti. Nikdo nemá tak širokou škálu silných citů, jako on. Je nejen skrznaskrz smyslný, je i nadsmyslový. Vytuší, vystopovává, poznává nejtajemnější hnutí partnerky. Před nám se ona nemůže přetvařovat. Při každém setkání se plně noří do její duše, anebo se o to přinejmenším pokouší. A spojení (mohlo by se také říci: toto dokonalé uchvácení) je pro něj skoro ještě důležitější, než tělesné pochody.
Mohlo by se dojít k názoru, že jde o velmi obtížného a skoro hrozivého člověka. Ale není tomu tak. Obtížným ho shledávají ti, kteří jej nedokáží přijmout. Strašlivým je pro slabé povahy, které mají strach, že by se mohly skrze něho ztratit a přijít o lehkost a lehkomyslnost.
V každém případě přespříliš pohodlným partnerem, který se nechá snadno vést, určitě není. Kdo si s ním začne, nakoupil pepř, žádný med. Nenarodil se pro poustevnický život. Bez lásky by nemohl existovat. Snad sotva jiný muž potřebuje tolik opory, jako právě on. Protože on při své vnitřní neúnavnosti, při svém věčném hledačství a pronásledování ví, že potřebuje pevnou oporu. Ze všeho nejhorší by pro něho byly ironické poznámky, nebo dokonce posměch. Právě v souvislosti s láskou a sexuálními schopnostmi je on, který jde tak silně k věci, neobyčejně senzibilní a citlivý. V posteli je jedním z nejzdatnějších. Ale nikdy neztrácí trpělivost, takže by ho mohl klidně ještě předstihnout jiný. Tak velmi často vypadá navenek nezainteresovaně, chladně, dokonce snad nevlídně. Jako "tichá voda", pod jejímž povrchem to vře, až do nepostižitelných hlubin! Nepotřebuje žádné naladění se, žádný alkohol k odstranění zábran, žádnou zvláštní atmosféru. Překypuje vždy a všude. A pak se chová, jako by musel s vehemencí pomstít za to, že jí zase sedl na lep. Ona není jeho partnerka, nýbrž spíše protivník. Nemyslí na její štěstí, nýbrž na svůj triumf nad ní. Je jako exploze. Bez chladu. Bez jakékoli přílišné citlivosti. Ona nebude mít nikdy čas na to, aby mu mohla uspořádat show. On mezitím srší jiskrami. Svléká se. Nechce přihlížet, ale přiložit ruku k dílu. Rafinované spodní prádlo a drahé krajky by byly ryzím plýtváním:on ztrhá vše, co zahaluje její tělo, snad dokonce i roztrhá ve svém zápalu. Jako dítě, které rozbaluje svůj dárek k vánocům. Pokrývka těla je zcela nezajímavá a jen rušivá. Především se spodním prádlem udělá krátký proces. Jeho předehra je krátká, prudká, bez oklik. Hledá její pohlaví a po něm jde. Tvrdě, žádné mazlení, žádné váhavé laskání. Může se stát, že ona nemůže vždy stačit tomuto tempu při jeho prvním útočném výpadu, žádné starosti. On se tak nespokojuje s prvním vítězstvím. Přichází znovu. A znovu. Nikdo není tak "houževnatý", jako škorpión. U něho vlastně neexistuje žádná dohra. Vždy jenom mezihra. Každá dohra je začátkem nového milostného aktu. Při ní se stává klidnějším, většinou také poněkud něžnějším. Pokouší se variovat, zkoušet, někdy snad dokonce hrát. Ale vždy zůstává vzteklý. A nezřídka je ve hře alespoň náznak sadismu. Neobyčejně jej vzrušuje, když slyší "odpůrkyni" kvičet. Ať dělá cokoli, hledá při tom ústraní. Sex je pro něho něčím zcela privátním. Proto si absolutně necení partnerské výměny a gruppensex. Protože nepotřebuje ani podněty z přihlížení, ani nemá rád, když se na něj dívá někdo jiný.
TO OČEKÁVÁ MUŽ VE ŠTÍRU OD SVÉ PARTNERKY
Je obzvláště často zakotven na svém typu. Pak jej nemůže vzrušit žádná žena, která nesplňuje tuto představu. Hledá svůj ideál. Většinou jsou to něžné, plaché, křehké bytosti. Vyděšené oči jsou pro něj jako magnet. Jsou ještě přitažlivější, než dokonalé tělesné formy. V tom je jistá problematika: Vlastně by se měl on, nezkrotný ničitel setkávat jen se zkušenými ženami. Panenskou dívku může vyděsit k smrti, když přece citlivá něžnost absolutně není jeho silnou stránkou. Ponejvíce mu může žena imponovat, když nabyl dojmu, že by ji mohl sebrat jinému. Pokud nemyslí na pevný vztah, může se stát pytlákem v revíru vdaných žen. Když chce ženu dostat, dovede se trápit, dokonce zesměšňovat se, tak tvrdohlavý je ve svém nasazení. S čím větším odporem se setkává, o to fanatičtěji pronásleduje svůj cíl. I kdyby za ní musel cestovat půl světa. Kam přichází štír do domu jako možný zeť, lze jej odmítnutím jen pevněji vázat. V milostném aktu neočekává žádnou zvláštní iniciativu, ona se k ní také sotva může dostat. Ale očekává něžnost v "mezifázích". Má jenom jedinou erotogenní zónu: své pohlaví.
O TOM SNÍ MUŽ VE ŠTÍRU
Jeho láska má vždy v sobě něco z přepadení. Také jeho erotické fantazie se obzvláště rády točí kolem zážitků, v nichž jeho mocná potence láme původní odpor a mění jej v nejvyšší slast. Vychází vždy z toho, že ta pravá žena se zprvu musí bránit, ale že to není vůbec tak míněno:
Stoupá v přeplněné zdviži. Je dusno a horko. Lidé stojí jeden druhému na nohou a nadávají. Naklání se dozadu, protože ho šimrají na nose pera z klobouku jedné ženy. Tu pocítí přes košili v zádech měkkou, pevnou podušku. Zatlačí na ní, a tlak je opětován. Dojde mu, že to jsou ňadra ženy. To musí být pevná, mladá ňadra. A pravděpodobně jsou vzrušená. Nemůže jasně vnímat prsní bradavky, tvrdé jako dva ořechy. Musí se otočit. Při dalším zastavení výtahu všichni hosté vystupují, jen on a jeho "poduška" zůstávají, bez hnutí. Přitlačení na sebe. Výtah se sotva znova uvedl do pohybu, protože on tlačí na tlačítko "stop" a věnuje se "prsům". Patří dokonalé dívce s plamennýma očima, která se na něj dívají svůdně, ale zároveň také polekaně. Beze slova ji obejme a líbá ji. "Ne", zajíká se ještě ona a pokouší se vymanit se z jeho tvrdého uchopení: "Nehte mě přece." On přece ví:ona to tak nemyslí. Nemůže přece dost dobře připustit, že by jeho, cizího muže, mohla na místě milovat. Že také její krev horce touží po uspokojení. Výtah stojí mezi dvěma poschodími. Dvojice je sama. Již jí zdvihl šaty přes ramena a líbá jí prsa. Její odpor ochabuje. Naříká, přece se do zděšení mísí stále více a více slasti. A přesně toto smíšení jej vzrušuje k šílenství. Tiskne ji proti stěně. Kabina se začíná houpat. Ani ona už neslyší, že nahoře i dole buší čekající lidé. "Ano, to je dobře.", sténá a opětuje jeho polibek, zatímco on se tváří jako šílenec. Když nechá zase výtah rozjet a dává si do pořádku svůj oblek, opírá se ona jako zabitá o roh kabiny. "Uvidíme se zase? Chceš moje telefonní číslo?", ptá se ona suše...
TAK MILUJE MUŽ VE ŠTÍRU
Není galantním mužem, který se své dámě rytířsky dvoří. Přichází a chce ji mít. Skoro urážlivě, přímo. Jeho pohledy nejsou stydlivé, jeho přibližování je bezprostřední. Snad s ní kecá o smrti, nebo o věčnosti, přece odněkud, jakoby z čiré oblohy, pak přijde otázka: "Jdeme ke mně, nebo k tobě?" A přitom začne být i tomu nejnaivnějšímu stvoření jasné, že nemyslí na pití kávy. Jakmile potkal vzrušující ženu, je téměř bez přestání pod vysokým napětím. A jde za svým cílem, jako by právě propadl touze po intimitách. Kdo není od něj zdaleka odtažen, ten se už sotva může vymanit z jeho hypnotické fascinace. Mohlo by se ovšem také říci: jeho celé tělo je koncentrováno na toto centrum. Obzvláště má rád, když partnerka si pohrává se svými vlasy kolem jeho penisu, zcela lehce. Když si rukama a rty pilně, ale něžně hraje mezi jeho břichem a stehny. Jenom by si při tom měla počínat hrubě, nebo s vlastnickými hmaty, jinak se on hned brání s jistým úlekem. Není přítel hlubokomyslného kecání, jeho nejcennější tělesný orgán by se pak mohl ztratit! Vůbec: když jde o něj, nemůže být láska nikdy dosti něžná. Takový je on jen jednou. Muž, který netouží po harému, ne po mnoha ženách, ale po totální ženě. S bezvýhradnou oddaností. Jen ta, která má odvahu ztratit se (zatratit se), může u něho nalézt své štěstí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 loooooo loooooo | Web | 7. května 2008 v 23:08 | Reagovat

hej tak tohle je nej popis štíra:)

2 Kikushka Kikushka | 7. května 2009 v 21:53 | Reagovat

Jaká je jeho erotogení zóna?!

3 Ivet Ivet | E-mail | 30. července 2010 v 15:11 | Reagovat

Tak to sedí jsou takoví uhrančiví něždí divocí strašní holky jak zjistíte že se jedná o štíra utečte vím o čem mluvím :D

4 tory tory | E-mail | 24. března 2012 v 11:20 | Reagovat

utečte? ale vždyť zlý sú jen pro ty, co se jich bojí a co jich nepozná...

5 Any Any | 1. září 2012 v 19:30 | Reagovat

Láska se štírem je obrovská a zničující.Kdo mu jednou podlehne, toho uchopí, nepustí a nakonec zničí svou neskutečnou láskou ale i nenávistí...

6 radlunka radlunka | 6. května 2013 v 0:27 | Reagovat

hmm tak ted nevim jestli se bat nebo se vic tesit :/

7 Smithc644 Smithc644 | E-mail | Web | 27. března 2017 v 19:54 | Reagovat

You are my inhalation, I have few web logs and rarely run out from post  kdgckkbdbbddddeb

8 Pharmd784 Pharmd784 | E-mail | Web | 28. března 2017 v 12:15 | Reagovat

Hello!<a href="http://via3indian.com/#1.html">sildenafil generic india</a>

9 Pharmd102 Pharmd102 | E-mail | Web | 28. března 2017 v 12:16 | Reagovat

Hello! sildenafil generic india http://via3indian.com/#4.html

10 Pharme939 Pharme939 | E-mail | Web | 28. března 2017 v 12:16 | Reagovat

Hello!

11 clarithromycin_online clarithromycin_online | E-mail | Web | 30. března 2017 v 1:02 | Reagovat

permethrin toxicity in cats bessant

12 generico generico | E-mail | Web | 11. dubna 2017 v 6:58 | Reagovat

This is really interesting, You're a very skilled blogger. I have joined your feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I have shared your web site in my social networks!

13 Paul Paul | E-mail | Web | 14. dubna 2017 v 20:00 | Reagovat

If some one wants expert view concerning running a blog afterward i advise himher to pay a quick visit this

14 Mark Mark | E-mail | Web | 15. dubna 2017 v 4:05 | Reagovat

The finest sites and blogs and forums centered on literature and learning?

15 David David | E-mail | Web | 20. dubna 2017 v 7:45 | Reagovat

Hello, Neat post. There's a problem with your web site in web explorer, may test thisK IE still is the market leader and a large component to people will leave out your magnificent writing due to this problem.

16 Paul Paul | E-mail | Web | 20. dubna 2017 v 9:29 | Reagovat

Definitely, what a fantastic website and informative posts, I definitely will bookmark your blog.All the Best!

17 Richard Richard | E-mail | Web | 20. dubna 2017 v 12:27 | Reagovat

An attentiongrabbing dialogue is worth comment. I believe that you must write extra on this subject, it won't be a taboo topic but typically persons are not enough to speak on such topics. To the next. Cheers

18 David David | E-mail | Web | 23. dubna 2017 v 8:22 | Reagovat

Hello to all, the contents existing at this site are in fact remarkable for people knowledge, well, keep up the nice work fellows.

19 Thomas Thomas | E-mail | Web | 28. dubna 2017 v 10:55 | Reagovat

Hello, always i used to check blog posts here in the early hours in the daylight,

20 Charles Charles | E-mail | Web | 29. dubna 2017 v 10:53 | Reagovat

I have recently started a web site, the info you provide on this site has helped me greatly. Thank you for all of your time &amp work. There can be no real freedom without the freedom to fail. by Erich Fromm.

21 Daniel Daniel | E-mail | Web | 2. května 2017 v 4:36 | Reagovat

I think  you have  remarked some very interesting points ,  appreciate it for the post.

22 GavrilaBeath GavrilaBeath | E-mail | Web | 3. května 2017 v 20:04 | Reagovat

we choice cialis next day

      http://canadacialisnvz.com/ - buy cialis

    <a href="http://canadacialisnvz.com/">cheap cialis</a>

    cialis generico 5 mg prezzo

23 PillsBeath PillsBeath | E-mail | Web | 5. května 2017 v 18:54 | Reagovat

cialis buy cialis online

      <a href=http://genericialistdl.com/>tadalafil</a>

    <a href="http://genericialistdl.com/">cheap cialis</a>

    only here buy cialis

24 Joseph Joseph | E-mail | Web | 6. května 2017 v 13:10 | Reagovat

Right now it looks like WordPress is the top blogging platform available right now. from what I've read Is that what you're using on your blog?

25 Richard Richard | E-mail | Web | 7. května 2017 v 0:38 | Reagovat

Someone essentially help to make seriously posts I would state. This is the very first time I frequented your web page and thus far? I surprised with the research you made to make this particular publish incredible. Magnificent job!

26 William William | E-mail | Web | 7. května 2017 v 0:39 | Reagovat

Hiya, I am really glad I have found this information. Nowadays bloggers publish just about gossips and web and this is really annoying. A good blog with interesting content, that is what I need. Thanks for keeping this website, I'll be visiting it. Do you do newsletters? Can not find it.

27 Joseph Joseph | E-mail | Web | 7. května 2017 v 0:40 | Reagovat

Great article post.Really thank you! Fantastic.

28 MoisesBeath MoisesBeath | E-mail | Web | 7. května 2017 v 6:16 | Reagovat

best payday loans for poor credit

      <a href=http://bestpaydaynpz.com/>cash advance</a>

    <a href="http://bestpaydaynpz.com/">best payday loans online</a>

    cash advance Ontario CA

29 William William | E-mail | Web | 7. května 2017 v 6:30 | Reagovat

Hi. Only wanted to ask a quick issue. Now i am

30 VikaBeath VikaBeath | E-mail | Web | 7. května 2017 v 15:41 | Reagovat

the best place purchase viagra

      http://www.viagrarxp.com/ - viagra price

    <a href="http://www.viagrarxp.com/">viagra</a>

    viagra olympics

31 MoisesBeath MoisesBeath | E-mail | Web | 7. května 2017 v 21:04 | Reagovat

cash advance in clarksville indiana

      <a href=http://bestpaydaynpz.com/>same day payday loans</a>

    <a href="http://bestpaydaynpz.com/">same day payday loans</a>

    bad credit personal loans san jose ca

32 ElleBeath ElleBeath | E-mail | Web | 10. května 2017 v 18:41 | Reagovat

ez payday loans austin tx

      http://loanbadoknpz.com/ - loans direct

    <a href="http://loanbadoknpz.com/">personal loan</a>

    cfsa payday loans online

33 MoisesBeath MoisesBeath | E-mail | Web | 11. května 2017 v 8:25 | Reagovat

medicamento cialis 10

      <a href=http://cialisonlinevmz.com/>generic cialis</a>

    <a href="http://cialisonlinevmz.com/">buy cialis online</a>

    cialis banned uae

34 ElleBeath ElleBeath | E-mail | Web | 11. května 2017 v 14:02 | Reagovat

usa payday loan south holland

      http://loanbadoknpz.com/ - loan bad credit

    <a href="http://loanbadoknpz.com/">online loans</a>

    personal loans christiansburg va

35 BlackBeath BlackBeath | E-mail | Web | 13. května 2017 v 2:51 | Reagovat

bad credit personal loans up to 5000

      http://paydaybestloan.com/ - personal loan

    <a href="http://paydaybestloan.com/">pay day loans</a>

    how can i make quick money

36 KirillBeath KirillBeath | E-mail | Web | 14. května 2017 v 11:24 | Reagovat

cialis pharmacie lafayette

      http://buycialisvmz.com/ - cialis online

    <a href="http://buycialisvmz.com/">cialis online</a>

    cialis in farmacia svizzera

37 LidaBeath LidaBeath | E-mail | Web | 14. května 2017 v 23:15 | Reagovat

viagra online deals

      http://viagrarxbuy.com/ - generic viagra

    <a href="http://viagrarxbuy.com/">buy viagra online</a>

    viagra petite annonce

38 MilesBeath MilesBeath | E-mail | Web | 19. května 2017 v 13:52 | Reagovat

buy viagra bristol

      http://viagraonlinezx.com/ -  buy viagra online

    <a href="http://viagraonlinezx.com/"> generic viagra</a>

    cost of viagra caremark

39 MilesBeath MilesBeath | E-mail | Web | 19. května 2017 v 15:23 | Reagovat

cuanto viagra tomar

      <a href=http://viagraonlinezx.com/> viagra online</a>

    <a href="http://viagraonlinezx.com/"> viagra online</a>

    viagra deaths 2011

40 AnnBeath AnnBeath | E-mail | Web | 19. května 2017 v 21:26 | Reagovat

mercato cialis

      <a href=http://cheapcialisv5.com/>cialis canada</a>

    <a href="http://cheapcialisv5.com/">cialis generic</a>

    cialis canada wholesale

41 ValeryBeath ValeryBeath | E-mail | Web | 20. května 2017 v 3:48 | Reagovat

comparacion cialis precios

      <a href=http://cialisonlinexbm.com/>cheap cialis</a>

    <a href="http://cialisonlinexbm.com/">cialis online</a>

    cialis 20 preis

42 Paul Paul | E-mail | Web | 20. května 2017 v 14:01 | Reagovat

I like what you guys are up too. Such clever work and reporting! Carry on the excellent works guys I have incorporated you guys to my blogroll. I think it will improve the value of my website

43 AnnieBeath AnnieBeath | E-mail | Web | 21. května 2017 v 7:18 | Reagovat

costo viagra 25 mg in farmacia

      <a href=http://cheapviagrazpn.com/>buy generic viagra</a>

    <a href="http://cheapviagrazpn.com/">viagra without doctor prescription</a>

    il cerco viagra basso prezzo

44 AnnieBeath AnnieBeath | E-mail | Web | 21. května 2017 v 19:15 | Reagovat

viagra cost on prescription

      <a href=http://cheapviagrazpn.com/>cheap viagra</a>

    <a href="http://cheapviagrazpn.com/">viagra cheap</a>

    viagra ebay bestellen

45 AnnieBeath AnnieBeath | E-mail | Web | 22. května 2017 v 6:22 | Reagovat

viagra vendita libera

      <a href=http://cheapviagrazpn.com/>online viagra</a>

    <a href="http://cheapviagrazpn.com/">buy viagra online</a>

    viagra generic 50mg

46 KirkBeath KirkBeath | E-mail | Web | 25. května 2017 v 12:30 | Reagovat

kong viagra in hong

      <a href=http://cheapviagrazxd.com/>buy viagra</a>

    <a href="http://cheapviagrazxd.com/">viagra generic</a>

    viagra utah

47 AnnBeath AnnBeath | E-mail | Web | 25. května 2017 v 14:03 | Reagovat

cialis la france en ligne

      http://buycialisfxz.com/ - cilais price

    <a href="http://buycialisfxz.com/">buy cialis</a>

    cheap cialis daily

48 VasilyBeath VasilyBeath | E-mail | Web | 27. května 2017 v 6:42 | Reagovat

order viagra super force usa

      http://viagrasoftrxtabs.com/ - generic viagra

    <a href="http://viagrasoftrxtabs.com/">viagra cheap</a>

    try it fda approves viagra

49 DemidBeath DemidBeath | E-mail | Web | 27. května 2017 v 12:28 | Reagovat

prezzo 3 pillole cialis

      http://buygvcialisonline.com/ - cialis online

    <a href="http://buygvcialisonline.com/">cilais price</a>

    lowest price cialis 20 mg

50 Daniel Daniel | E-mail | Web | 27. května 2017 v 17:20 | Reagovat

with people like one to grant visibly all of that numerous populaces would am inflicted with sold for electronic ebook to create selected jumps in favor of their unique terminate, mainly right away

51 DemidBeath DemidBeath | E-mail | Web | 27. května 2017 v 23:29 | Reagovat

what is in cialis

      http://buygvcialisonline.com/ - generic cialis

    <a href="http://buygvcialisonline.com/">cialis online</a>

    walmart generic cialis

52 Donald Donald | E-mail | Web | 28. května 2017 v 9:29 | Reagovat

I appreciate, cause I discovered just what I used to be looking for. You have ended my four day long hunt! God Bless you man. Have a nice day. Bye

53 MoisesBeath MoisesBeath | E-mail | Web | 29. května 2017 v 13:52 | Reagovat

compra cialis senza ricetta

      http://cheapxcialis.com/ - cialis online

    <a href="http://cheapxcialis.com/">cialis generic</a>

    cialis ou son generique

54 George George | E-mail | Web | 29. května 2017 v 20:05 | Reagovat

You could certainly see your skills within the work you write. The world hopes for more passionate writers like you who arent afraid to say how they believe. Always follow your heart.

55 MoisesBeath MoisesBeath | E-mail | Web | 29. května 2017 v 22:20 | Reagovat

can i just take one viagra

      <a href=http://cheapaviagra.com/>viagra</a>

    <a href="http://cheapaviagra.com/">buy viagra</a>

    purchase viagra 500mg uk

56 IrisBeath IrisBeath | E-mail | Web | 30. května 2017 v 11:40 | Reagovat

viagra sydney price,

      <a href=http://genericxviagra.com/>viagra super active</a>

    <a href="http://genericxviagra.com/">cheap viagra</a>

    viagra et cialis pri

57 Robert Robert | E-mail | Web | 30. května 2017 v 14:05 | Reagovat

Spot on with this writeup, I actually believe this website needs a great deal more attention. Ill probably be returning to read through more, thanks for the info!

58 David David | E-mail | Web | 2. června 2017 v 3:17 | Reagovat

Hi there, just became aware of your blog through Google, and found that it is really informative. Im going to watch out for brussels. Ill be grateful if you continue this in future. Lots of people will be benefited from your writing. Cheers!

59 AlexeyBeath AlexeyBeath | E-mail | Web | 2. června 2017 v 21:08 | Reagovat

services specialises

      http://cialis10mgonlinez.com/ - cheap cialis

    <a href="http://cialis10mgonlinez.com/">cialis 10mg</a>

    lilly cialis 20m

60 IannBeath IannBeath | E-mail | Web | 5. června 2017 v 11:37 | Reagovat

viagra professional uk shop

      http://viagragenonline.com/ - buy viagra

    <a href="http://viagragenonline.com/">viagra cheap</a>

    viagra para venta auckland

61 Joseph Joseph | E-mail | Web | 7. června 2017 v 11:39 | Reagovat

Very nice post. I certainly appreciate this website.

62 AranBeath AranBeath | E-mail | Web | 8. června 2017 v 0:39 | Reagovat

bad credit personal loans sacramento ca

      http://paydaysolobest.com/ - cash advance

    <a href="http://paydaysolobest.com/">cash advance</a>

    down load hot spot

63 CoreBeath CoreBeath | E-mail | Web | 8. června 2017 v 1:58 | Reagovat

we choice 5mg cialis

      http://buyacialisonline.com/ - generic cialis online

    <a href="http://buyacialisonline.com/">buy cialis</a>

    cialis remplacant generique

64 OnroBeath OnroBeath | E-mail | Web | 8. června 2017 v 14:04 | Reagovat

cialis 10 prospecto

      http://buycialisyionline.com/ - buy generic cialis

    <a href="http://buycialisyionline.com/">cialis</a>

    maximum dosage of cialis

65 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 9. června 2017 v 22:56 | Reagovat

dave ramsey and payday loans

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loans</a>

    payday loan fridley mn

66 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 10. června 2017 v 0:06 | Reagovat

best cash advance 60685

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loan</a>

    payday loan pearl city hi

67 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 10. června 2017 v 1:01 | Reagovat

quick money makers

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no faxing payday advance</a>

    nimble instant loans

68 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 10. června 2017 v 2:11 | Reagovat

money box safe

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">online payday loans</a>

    online payday loan email transfer

69 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 10. června 2017 v 6:25 | Reagovat

cash advance wynnum

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday loans online</a>

    top cash advance in BOS

70 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 10. června 2017 v 12:28 | Reagovat

payday cash loans in maryland

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday advance</a>

    strong funds

71 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 10. června 2017 v 14:51 | Reagovat

cash advance decatur tx

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday advance loan</a>

    emergency loan application

72 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 10. června 2017 v 15:28 | Reagovat

make extra money part time

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loans</a>

    same day online payday loan

73 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 10. června 2017 v 17:49 | Reagovat

payday loans yucca valley

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">online payday loans</a>

    what is a safe payday loan website

74 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 10. června 2017 v 19:46 | Reagovat

cash advance el reno

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loans</a>

    payday loan fridley mn

75 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 10. června 2017 v 20:53 | Reagovat

slr ridge payday loans

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday loans</a>

    get approved for a personal loan online

76 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 10. června 2017 v 23:27 | Reagovat

personal loans panama city

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loans</a>

    payday loans in gwinnett ga

77 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 11. června 2017 v 4:20 | Reagovat

payday loan free for first time

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday advance</a>

    payday loan bowling green ky

78 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 11. června 2017 v 5:40 | Reagovat

cash loans online with bad credit

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no faxing payday advance</a>

    what is meant by personal loan

79 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 11. června 2017 v 9:23 | Reagovat

which is the best short term loan company

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday loans</a>

    payday loan aurora

80 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 11. června 2017 v 16:38 | Reagovat

secured loans for bad credit in maryland

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans online

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday advance loan</a>

    fast cash loans central coast

81 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 11. června 2017 v 17:27 | Reagovat

personal loan default cases

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday advance</a>

    unsecured loan fair credit

82 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 11. června 2017 v 20:56 | Reagovat

payday loan in covington ky

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loans</a>

    short term loan guaranteed approval

83 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 11. června 2017 v 21:10 | Reagovat

make extra money part time

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">online payday loans</a>

    cash loans direct to your door

84 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 11. června 2017 v 23:51 | Reagovat

online payday loans las vegas

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no faxing payday advance</a>

    cash advance decatur tx

85 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 12. června 2017 v 2:02 | Reagovat

cash loans henderson ky

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday advance loan</a>

    income tax on unsecured loans

86 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 12. června 2017 v 3:26 | Reagovat

arti non cash loan

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no faxing payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no faxing payday advance</a>

    tax exemption on personal loan

87 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 12. června 2017 v 6:14 | Reagovat

short term loan cebuana lhuillier

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - online payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loans</a>

    how to get a rv loan with bad credit

88 AndrewBeath AndrewBeath | E-mail | Web | 12. června 2017 v 11:12 | Reagovat

goverment loans

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans online

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loan</a>

    payday loans available in massachusetts

89 MoisesBeath MoisesBeath | E-mail | Web | 12. června 2017 v 18:40 | Reagovat

loan experts

      http://fastcashisok.com/ - payday advance loan

    <a href="http://fastcashisok.com/">payday loans online</a>

    cash advance in WI

90 Paul Paul | E-mail | Web | 15. června 2017 v 15:38 | Reagovat

Thank you for every other informative blog. The place else may just I get that type of info written in such a perfect means? I've a project that I'm just now working on, and I have been at the glance out for such information.

91 Joseph Joseph | E-mail | Web | 17. června 2017 v 14:40 | Reagovat

Please add more movies related to cooking if you have, because I wish for to learn more and more about all recipes of cooking.

92 Robert Robert | E-mail | Web | 21. června 2017 v 17:35 | Reagovat

Im thankful for the post. Great.

93 David David | E-mail | Web | 29. června 2017 v 7:34 | Reagovat

It'll also save a lot of cash and time for those on a restricted budget who

94 ElleBeath ElleBeath | E-mail | Web | 12. července 2017 v 22:43 | Reagovat

what does your credit score has to be to get a personal loan

      http://loansolobest.com/ -  cash advance

    <a href="http://loansolobest.com/"> loans for bad credit</a>

    certified cash loans

95 Charles Charles | E-mail | Web | 14. července 2017 v 10:32 | Reagovat

you have a terrific blog here! would you like to make some invite posts on my weblog?

96 MoreBeath MoreBeath | E-mail | Web | 14. července 2017 v 18:24 | Reagovat

cialis fur jeden tag

      http://buycccialisonline.com/ - canadian cialis

    <a href="http://buycccialisonline.com/">cheap cialis</a>

    cialis pricing canada.

97 MoreBeath MoreBeath | E-mail | Web | 14. července 2017 v 22:36 | Reagovat

overdose of. cialis

      http://buycccialisonline.com/ - buy cialis online

    <a href="http://buycccialisonline.com/">cialis online</a>

    average cost for cialis

98 David David | E-mail | Web | Středa v 5:37 | Reagovat

Very nice post. I certainly appreciate this website.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama