Už nejsme ani přátelé... jsme jen cizinci, se společnými vzpomínkami.

Červen 2007

Věřte, nevěřte.

22. června 2007 v 13:28 Láska- příběhy
Proč? Proč je život tak nespravedlivý. Můj rozum mi říká: "Drž se od něj dál, nesmíš...... nesmíš" a stále to opakuje. Je to jenom ubohej děvkař pokusil se ji znásilnit moji vlastní kamarádku. Moc mě to bolelo přitom si mi říkal jak moc mě máš rád a já ti najivně věřila. Pak jsem udělala tu osudnou chybu tu největší mého života svedl si mě a já šla dobrovolně, byla sem jím jako omámená, ta jeho krása. Po týdnu se dovídám, že už jde po další a mě nechal chodili jsme spolu jenom přes tu noc a pak mi napsal : Musím si rozmyslet jestli má náš vztah vůbec cenu, zatím se rozejdeme. Tahle smska mě dostala nevěřila jsem vlastním očím jak náký kluk může být takovej hajzl. Plakala jsem nemělo pro mě nic cenu, začala jsem i kouřit. Ničila jsem si vlastní život a náhle, stála jsem na mostě a přede mnou plno aut co jezdí na největší hmožnou rychlost . Hlava se mi začala nesmírně motat, začala sem mít závratě. Přidržuji se tyčí, které mám kolem sebe. Jak? Jak je možný, že láska dokáže takhle ničit nechce se nám smát, nechce se nám žít jsme jako tělo bez duše, myšlenkami se mu stále dívám do očí a naivně věřím, že možná sem to já do, které se zamiloval ......blbost..... kolik ten už měl dívek a nemíní zkončit. Byla jsem jenom další obět, která tet kvůli němu neví co dělá, tolika si zničil život. Doufám, že cítíš aspon vinu a svědomí tě nenechá v klidu spát. Už, už se chystám zkočit v tom hrozná rána. Někoho srazilo auto a to na přechodu. Vidím v tom člověku známou osobu, v tom začnu cítit nesmírný tlukot srdce a a okamžitě mi to dojde v ždytˇ je to, to je, to ne. Tome lásko okamžitě zapomenu na to, že sem se právě chystla vzít si život seběhnu to na silnic a vidím ho tam tak bezbraně ležet. V očích mám plno kapek slz, které se proudem derou ven néééé křičím na celý svět. Slyším houkat sanitku jak se blíží. Kleknu sina kolene obejmu Toma a tisknu si ho k hrudníku a uvědomu ju si, jak ho stále moc Miluju. Na tuhle chvíli nikdy nezapomenu i na to jak na chvíli otevřel oči, jakmile mě spatřil všimla jsem si té malé jizkřičky v očích a řekl: Miluju tě Niky pořádně se nadechl věděla jsem, že je to to poslední co řekne: "Promin mi to všechno, pozdě jsem si uvědomil, jak tě miluji neměl jsem tě nechat odejít." Oči se mu zavřeli, už mu dochází dech a já jsem mu v poslední chvíli stačila jen říct: Odpouštím ti. Zachranáři mě odstrkují a ještě ještě se mu snaží pomoci námaha, marná zemřel. Ruce se mi klepou nemám dech, nemám sil, takovou bolest jsem ještě nikdy necítila. Slzy mi zamlžují oči, ale stejně jsem se podívala směrem dolů. Našla jsem kytku na které byl vzkaz: Neustále na tebe myslím tet už to vím, doufám, že mi někdy odpustíš Love you Niki a nikdy nepřestanu. Zůstanu nehybně stát pak padám na kolena a hroutím se k zemi. Love you Tome.

Příběhy-Upozornění

21. června 2007 v 20:24
Ty příběhy co jsou tady jsou zaslané od ostatních lidí nebo nalezené nejsou to moje příběhy :-D a pravda to samozřejmě je. Za chyby se omlouvám nepsala jsem to já, ale pokusím se to napravit, aby se vám teda četli lépe no. Se mějte ahojík ........ :-).

Jestliže je některá z vás skleslá, vzpomeňte si, že:

21. června 2007 v 16:03 Pro smutné ženy.
- jsme krásné pohlaví
- nepotřebujeme nosit kravaty...
- sedět se zkříženýma nohama nebolí...
- jestliže se rozhodneme dělat práci, která je jinak výhradně
mužská,jsme průkopnicemi...

- jestliže se muž rozhodne dělat práci, která je jinak výhradně
ženská,je gay.
- naše inteligence je srovnatelná s inteligencí jakéhokoliv muže .
a náš vzhled je lepší

- jestliže někoho zabijeme a řekneme, že to bylo v době
tzv.menstruačního syndromu, mnohdy se dočkáme zmírnění trestu
- náš mozek má stejnou kapacitu jako ten mužský, přestože máme o 6
biliónů neuronů méně ... naše neurony jsou tedy výkonnější

- jsme schopny věnovat pozornost více věcem zároveň
- vždy víme, kde máme ponožky
- manželka prezidenta je nazývána 'první dáma' ... manžel
prezidentky je nula v pozadí
- pokud se vdáme za následníka trůnu, budeme královny ... jestliže
si muž vezme následnici trůnu, stane se jen manželem královny


- jestliže jsme podváděny, jsme obětmi ... pokud my podvádíme, oni
jsou paroháči
- my se rozhodujeme, kolik dětí mít
- cítíme, když se v nás dítě pohybuje
- vždy víme, že se jedná o naše dítě
- máme mateřskou dovolenou
- gynekologická prohlídka je příjemnější než vyšetření prostaty
- jsme monogamní ... přestože je potřebné vyzkoušet několik mužů,
dokud nenalezneme toho, který stojí za to
- vždy jsme přítomny narození našich dětí
- jsme ozdobami svateb
- každý někdy slyšel o inspirující 'múze'
- žijeme déle
- jsme odolnější vůči bolesti a infekcím
- máme méně srdečních problémů
- méně se potíme
- máme přednost při nástupu do záchranného člunu
- jsme citlivější
- ženy, které žijí samy, jedí zdravěji
- máme mezinárodní den
- a spousty dalšího :-)

PINK si dělá srnadu z PARIS

16. června 2007 v 12:13 | zdorj: hlavní pink.wz
12/05/2007 - NA koncertě, který si odhrál v Sydney, zavtipkovala Pink na účet Paris Hilton. Když v úvodu songu Stupid Girls zakřičela : "but I don´t want to go to a jail" - "ale já do vězení nechci". (Paris byla nedávno odsouzena k 45 dnům vězení.).
Pink mám osobně moc ráda má úpa super CD a ty písničky Stupid Girls to fakt vychytala ,U+UR Hand taky nemá chybu a ty klipy suupéér P!nk jen tak dál.
Pink versus Paris