Už nejsme ani přátelé... jsme jen cizinci, se společnými vzpomínkami.

Povídky : 9

6. května 2007 v 11:55 | lidé |  Erotické povídky
Spolužačka :
Jsem dnes na koleji sám, nuda mě prolézá celým tělem a proto zasedám k počítači, abych si ukrátil dlouhou chvíli, protože učení na zkoušku mě už ubíjí takovým způsobem, že bych mohl jednoduše usnout. Zapínám počítač a pouštím si ICQ. A hele, kolegyně Kšanda z jiné katedry je on-line. Pokouším se o první kontakt a povedlo se. Prohodíme pár nezávazných vět a je tu otázka, zda-li bychom si nemohli dát člobrdo. Kupodivu následuje kladná odpověď a můj návrh, že by jsem si to člobrdo mohli zahrát u mě na pokoji. K mému překvapení zněla odpověď takto: „Za chvilku jsem u tebe dole, připrav něco dobrého na pití.“ Chvíli jsem zíral na monitor, ale za chvilku jsem se vzpamatoval a běžel jsem něco koupit. Rozhodl jsem se pro lehké kořeněné vínko, které rychle stoupá do hlavy. Připravil jsem člobrdo a čekal, až se ozve zaťukání na dveře.
Netrvalo dlouho a uslyšel jsem zaťukání. Otevřel jsem a ve dveřích se objevila Kšanda. Měla na sobě bílé tílko, které přiléhalo těsně k tělu, takže byly krásně zřetelné její menší kozičky, a sukni sice do půli lítek, ale s velkým rozparkem skoro až pod zadek. Na první pohled neměla podprdu, což se mi na ženských líbí. Započali jsme konverzaci a začali hráč člobrdo. Jsem v něm přeborník, takže jsem hned ze začátku získal ve hře navrh. Postupem času jsem vyprazdňovali lahvičku s vínem a nálada se začala hodně uvolňovat. Bylo horko a mé sporé oblečení tomu nasvědčovalo, měl jsem tričko a trenky.
V průběhu hry jsem jí pozorně sledoval. Občas jsem jí zavadil jako náhodou o obnažené stehno, které koukalo z rozparku. Při každém letmém dotyku se trochu zachvěla. Nebyl jsem si tím ale jistý, tak jsem jí položil ruku na nožku a nechal jsem jí tam. Nic nenamítala a dělala, jako že nic. Dál se snažila soustředit se na hru člobrda, protože já jsem už měl v poli jen jednu figurku a ona ještě tři. Moje ručka ale na místě nevydržela. Pomalu jsem jí začal nožku hladit a soustředil jsem se na vnitřní stranu stehna. Přestala se pomalu zajímat o člobrdo a začala vychutnávat moje dotyky. Sama si trochu povytáhla sukýnku, abych viděl nožku celou. Vzal jsem to jako jasný signál k tomu, abych pokračoval. Jak si vyhrnula sukýnku, odkryla také sněhobílé kalhotky, které, jak jsem si všiml, měly na sobě malý flíček. Evidenčně vlhla. Klekl jsem si k ní a políbil jí na stehno. Zachvění bylo tak zřetelné, že mě to vyburcovalo. Líbal jsem jí nohy a pomalu se sunul nahoru. Podvolně roztahovala nohy od sebe a rukama si hladila kozičky, že její bradavky napínaly tílko. Chtěl jsem se nejprve věnovat jejím kozičkám, takže jsem jako by nic minul její klín a pomalu vyhrnoval tílko. Odkryté tělíčko jsem pokrýval jedním polibkem za druhým tak, abych nevynechal žádné místečko.
Konečně jsem odkryl kozičky. Byly nádherné a moje pozornost se na ně plně soustředila. Jazykem jsem kroužil kolem dvorců a občas jen tak lehce přejel přes bradavky. Ty už byla jako dvě rozinky. Když jsem jí trochu scvaknul zuby, jemně vzdychla. Hladila mě přitom po zádech a hlavu mi tiskla ke kozičkám. Nechával jsem si záležet, protože kozičky má nádherné.
Když mě omrzely, začal jsem se vracet k jejímu klínu. Ihned to vycítila a pomohla mi svléknout sukni i s kalhotkami, které měla už dost mokré. Objevila se přede mnou její lasturka, která vypadala nádherně, byla krásně upravená. Jazykem jsem jí kroužil kolem pupíku a moje ruka začala zpracovávat její kundičku. Prsty jsem jí jemně masíroval stydké pysky, které už byly notně prokrvené. Spokojeně u toho vrněla jako kočka. Když jsem jí venušin pahorek mezi prsty, začala slabě vzdychat. Užíval jsem si to. Jazykem jsem opustil pupíka a zamířil k její kundičce. Slízal jsem její šťávičky a jazykem projížděl celou kundičkou, nicméně největší pozornost jsem věnoval poštěváčku. Vzdychal při tom a tiskla mi hlavu do jejího klína. Pak jsem zapojil svoje šikovné prstíky a pomalu ho zasunul do její dírky. Pak jsem přidal ještě jeden. Projížděl jsem její dírku a přitom sál poštěváček. Svíjela se blahem a špitla, že se za chvilku udělá. Přidal jsem na intenzitě s prsty jezdily dovnitř a ven stále rychleji. Náhle jsem ucítil, jak mi prsty sevřely její poševní svaly a ona prožívala krásný orgasmus.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 suknicka suknicka | E-mail | 19. března 2011 v 18:16 | Reagovat

sikovny chlapecek :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama