Už nejsme ani přátelé... jsme jen cizinci, se společnými vzpomínkami.

Květen 2007

Jenom tak vám píšu..

15. května 2007 v 16:43
ČAUKY Lidičky je tady jaksi málinko komentářů nevíím co sem mám dávat a co ne co se vám líbí a nelíbíí ..........:-).

Básnička

13. května 2007 v 11:22 | Lidé |  Příběhy : smrt mé lásky

Bála jsem se, že až odejdu nezůstane tu nic,
Jen nápis vytesaný do žulového kamene.
Žádné věnce na hrobě,
Žádný ušlechtilý důvod skonu.
Jen život je příčinou mé smrti.
Život a samota.
Ta svými mrazivými pažemi již rok objímá mne.
Ještě před rokem, vzpomínám,
V nočním tichu slyšet byl Tvůj smích,
Tráva pomačkala se pod lehkými dotyky Tvých chodidel
A vzduch pronikal Ti do plic.
Ještě před rokem Tvé dlaně hladili mě po vlasech.
Občas ještě vzdáleně cítím konečky Tvých prstů…
A však i to ztrácí se
Má láska nevyprchá, bolest neustoupí
Ba ani slzy nevyplaví žal.
Není kdo by konejšil uplakanou duši.
Není kdo by poznal, uvěřil a snad i pochopil.
Ještě před rokem byla jsi tady
A v temných nocích zářila jsi
Jak slunce na modrém nebi.
To vše bylo před rokem.
Dnes tu se mnou nejsi.
A poslední minuty milénia ztrácí se v propasti času.
Včera byl to rok cos odešla a mě nechala tady.
Pro mě zastavil se čas s tlukotem Tvého srdce.
Snad přála bych si aby pro jiné rozbušilo se srdce mé,
to však nejde, je s Tebou,
pět metrů pod zemí pohřbené.
Tam tleje, nehledané, ztracené.
Ještě před rokem spočinula Tvá hlava v mém klíně
bolestně toužícím vydat svá tajemství.
A pak stejně náhle jako zjevila ses,
Odešla jsi odkud není cesty zpět.
Vše co drželo mě při životě bylo mé dílo.

Už to jsou dva měsíce...V.

13. května 2007 v 11:19 Příběhy : smrt mé lásky

Jsou to dva měsíce, co nás opustil fantastický člověk, kterýho jsem milovala... Opustil nás protože nesnesl moji ztrátu... Rozešli jsme se já si našla svýho přítele a on svou přítelkyni,ale pořád mě v hloubi duše miloval,ale nic neřekl a raději podstoupil SMRT... I když s ním už dlouho nechodím,pořád pro mě moc znamená, není den, kdy bych na něj nemyslela, pořád mi na něm strašně záleží.. Tento človíček pro mě udělal tak moc že jsem mu za to vděčná, být jeho přítelkyni, kamarádkou,byla pro mně velká čest a navždy bude. Zažili jsme toho tolik, že když si na to vzpomenu, vykouzlím v srdíčku radost ale v očích se točí slzičky, dobře víme jak to mezi námi je.. Už se těším až se spolu potkáme a já ti budu vyprávět co je tady novýho a co se všecko stalo...!
žiju svůj ale i ten tvůj život, žiju za nás dva, bojuju za naše přátelství, které bylo fakt to nejlepší.. Děkuji ti za vše, byl si príma člověk a bolí mě že si musel odejít a nepožádal si o pomoc,ale přál sis to tak a respektuji to! opravdu moc ti za všecko děkuji a jsem ráda že jsem tě mohla poznat a prožít to naše přátelství naplno! seš opravdu super i když tady nejsi, v mé mysli a srdíčku budeš na pořád to slibuji. Děkuji měj se krásně!!!!!! DÍKY A DOUFÁM ŽE SE TAM NAHOŘE MÁŠ DOBŘE A SLEDUJEŠ NÁS Z NEBÍČKA.. MÁME TĚ VŠICHNI MOC RÁDI! DĚKUJEME!!!!!!!!!
PS: Tohle je zaslaný nebo nalezený příběh není z mého žovota.

Hrozný příběh...IV.

13. května 2007 v 11:16 | Lidé |  Příběhy : smrt mé lásky
Hrozný ...

Už je to 9 měsíců co umřel kluk, kterýho sem strašně milovala, ale za jeho smrt stejně můžu já. Když sem k němu měla jednou přijet, tak to nějak nevyšlo a pohádali jsme se a on toho ten večer vypil strašně moc a šel ven a spad na kraj bazénu. Já vim, že je to divný spad na kraj bazénu, ale je to tak. Odvezli ho do nemocnice a den předtim než sem za nim měla jet umřel. Nestihla jsem se s nim rozloučit. Když umíral byl s nim jeho brácha a než umřel, tak mu řek, že mě miluje a ať se netrápim, že by to nechtěl. Jeho smrt si vyčítám doteď, protože kdybych s nim ten večer byla moh by tady ještě bejt. A od jeho smrti jsem se strašně změnila. Střídala jsem kluky, spala jsem s nima, všichni o mě řikali, že jsem děvka, ale nikdo nevěděl proč jsem se tak změnila. Teď už jsem v pohodě, mám skvělýho kluka, kterej mě miluje a já jeho taky, ale už navždycky budu mít ráda i toho kluka co už tady bejt nemůže.
PS: Tohle je zaslaný nebo nalezený příběh není z mého žovota.

Je těžký zapomenout...III.

13. května 2007 v 11:11 Příběhy : smrt mé lásky

Je jsou to skoro 4 měsíce, ale pořád nelze zapomenout, na lásku, kterou ztratíte. I když žiju novej život on v mém srdíčku pořád zůstává. Nikdy z tama nevymizí,protože on byl pro mě ten co mě chápal, ale zradili jsme se, opustili se a on to nemohl beze mě vydržet a proto si vzal život, bylo těžký se s tím smířit, a nikdy se s tím nesmířím,protože tenhle člověk mě znal více jak mapu světa, věděl o mě všecko, znal mé strasti, znal prostě všecko on jediný bude ten kdo mě kdy dokázal pochopit a porozumět mi! Navždy budeš v mém srdíčku navždy k tobě budu cítit to co na začátku... navždy tě budu láskovat, seš jedinej človíček kterej se mě dokázal vměstnit do srdíčka a máš tam pořád stejně velké místečko, které tam navždy bude, a jen tak tě z nej nikdo nevytlačí!
chybíš mi chtěla bych být čarodějka a být s tebou. ale už to nejde, takže budu kamarádka navždy s tebou jako kamarádka... nezapomenu a prosím jednou mi zkus odpustit,.. děkuji ti za všecko... promiň až se spolu potkáme jednou tam nahoře budu ti o všem vyprávět, navždy s tebou a s láskou budu vzpomínat.... DĚKUJI..... prosím odpust mi.
PS: Tohle je zaslaný nebo nalezený příběh není z mého žovota.

Je smrt vůbec spravedlivá?

13. května 2007 v 11:00 | Lidé |  Příběhy : smrt mé lásky
MŮJ MILÁČEK

Dnes 2.května je to 11 měsíců co mi umřel můj kluk když na něj spadla házenkářská branka a přimáčkla ho k zemi...za celý tento rok jsem se z toho nevzpamatovala...všechno mi přijde jako by se to vše stalo včera,pamatuj si ten okamžik kdy sem se dozvěděla že můj milovaný tomášek už nežije,svět se mi v tu dobu celý zhroutil pak 9.června měl tomášek pohřeb šla jsem tam,ale nikdo netušil co ve mne je a navždy bude ležel v té odkyté hnědé rakvi se svými hokejovými věci,které leželi vedle něho,viděla jsem ho ležet v té rakvi byl celý zelený a já si v duchu říkala,že je to zlý sen,že se tomášek probere,ale nestalo se tak...Celou dobu jen nehybně ležel jeho hlava byla roztříštěna a očištěna ale bylo poznat že je to tomášek,když tohle píši a vzpomenu si na něj svět se mi hroutí a nikdy už pro mne život nebude mít smysl jen s ním sem se cítila jako v sedmém nebi,vím že je tam nahoře spokojený ale já už nikdy nebudu není den,ani noc kdy bych neplakala strašně moc mi tu tomášku chybíš nevím co si mam bez tebe počít ty jsi byl celičký můj svět ale co mam dělat když tě tu už nemám?vím že mne ze sora opatruješ ale to mi nestačí já tě miluju a nedá se to vydržet chci být s tebou nahoře proč jen tě nemám a pro č se to stalo NAVŽDY TĚ BUDU MILOVAT:-(.
PS: Tohle je zaslaný nebo nalezený příběh není z mého žovota.

Další poznání o snech...

13. května 2007 v 10:48 | Lidé |  Sny - jejich vysvětlení
Další mé poznání o snech

*Osobní postoj ke snům je nad všechny techniky práce s nimi.Sama mám ke snům vztah hluboké pokory,jakési oddanosti,vzájemnosti nebo lásky,ve které člověk cítí sílu,mohutnost a pohlcení,ale nenutí ho myslet,ani se bát

*Postavy ve snu,jakož i zvířata,věci scéna(byt,kuchyň,krajina)a události představují části naší vlastní duše

*Pokuste sie představit si,že vše ve snu jsou kousky střípky vás samotných.Části mozaiky,která tvoří vaší bytost.Co to udělá s vašim pohledem na sen?

*Záporné postavy vašich snů představují ty vlastnosti,postoje,názory...,se kterými jste možná ve vnitřním konfliktu.Postavy,jež vám pomáhají,jsou možná vaše silné úspěšné stránky

*Sny mají několik významů

*Příliš technický přístup ke snům sny oslabuje nebo je přímo ničí

*Vnímejte občas každodenní realitu jako sen a naopak.Soustřeďte se na konkrétní sen,aníž byste se s ním ztotožnili,a zároveň jej ani příliš rozumově nehodnoťte

*Hledejte také své stinné stránky,tak,jak se ve snu objevují.Rozjímejte nad těmito obrazy a pokuste se své stinné stránky přijmout

*******************

VĚDOMÍ - je ovládáno "já" -tedy egem,které dokáže jednat v podmínkách vnějšího světa a ovládá vůli.Je to ta část mysli,kterou si uvědomujeme - víme o ní,svět našich myšlenek,svět našich smyslů.Vědomí je racionální,sebe si uvědomující stav mysli.

PŘEDVĚDOMÍ - poskytuje vědomí na požádání různý materiál - fakta,vzpomínky,myšlenky a pohnutky.V předvědomí byl do této chvíle "slon",teď už jej máte ve vědomí a dokážete si jej představit,dokážete si oživit vzpomínka na slona,kterého jste viděli v Zoo

INDIVIDUÁLNÍ(OSOBNÍ)NEVĚDOMÍ -obsahuje veliké množství informací,zasuté vzpomínky,potlačená traumata a emoce,tajné pohnutky a potřeby,i to,o čem jsme přesvědčeni,že jsme již zapomenuli.

KOLEKTIVNÍ NEVĚDOMÍ - je člověku dáno geneticky a energeticky,je archivem lidských zkušeností,které nám jsou společné.Kolektivní nevědomí je "obrovským historickým skladištěm lidského pokolení"(Jung).Zahrnuje ideje,symboly,myšlenky a vzory chování,které se objevují jako základ mnoha světových mýtů,legend,a náboženských učení,bez ohledu na vnější kulturní prostředí.Je to cosi,co nás jako lidstvo spojuje,dává našim individualitám vyrůstat ze společného základu.

*********************

Sny - vysvětlení ...!

13. května 2007 v 10:46 | Lidé |  Sny - jejich vysvětlení
Autor:NikaEgeria Tak si to přečtěte ...je to zajímavý..
1.ROVINA -je nejpovrchnější a čerpá z materiálů předvědomí.Sny této roviny mívají často zcela jednoduchý,někdy přímočarý význam.

2.ROVINA -zpracovává materiál z osobního nevědomí a užívá převážně symbolického jazyka,který je individuální podle struktury osobnosti snícího.

3.ROVINA - se projevuje "velkými sny",věnují se látce z kolektivního nevědomí a vyjadřují se jen v symbolech a archetypech

Skutečnost,že máme nejen vědomí,ale i nevědomí,zůstává velkým tajemstvím.Práce se sny není záležitost intelektu,nýbrž je zde třeba zapojit intuici a pocity.Přibližovat se k nevědomí v pokoře a s úctou tak,aby nevědomé obsahy co nejlépe obohacovaly vědomí.Čtěte pohádky,prožívejte je,nevysvětlujte je - obdobně lze přistupovat ke snům.

Při interpretaci série snů,jednotlivých snů či snových symbolů se vždy ptejte"k čemu" namísto proč.Hledejte různé možnosti,jak pohlížet na sen.Píšete-li si sny,zkuste si je přečíst s absolutní naivitou.

Vyprávějte sny

Snová práce není sportovní disciplína.Nechtějte podávat výkony.Vše má svůj správný čas.A když něco neobjasníte napoprvé,nezoufejte.Chce to trpělivost,důležité obrazy se opakují.

Sen předvádí zaběhlé stereotypy našeho chování,dlouhodobé problémy,nikoli náhodné,netypické jednotlivosti

Sny se ukázaly jako důležité pro zhodnocení duševního zdraví a často také přinášejí neocenitelnou pomoc při řešení problémů.

Rozum má tendenci vykládat si sen po svém.Přizpůsobovat si ho,dávat mu svůj smysl,který považuje za jediný správný.Pozor na to!K tomuto procesu dochází již ve chvíli,kdy si sen zapisujeme nebo jej někomu vypravujeme.

Sen se vyjadřuje ve zhuštěných,zkratkovitých symbolech a metaforách.

Konec snu před probuzením může být znehodnocen pronikáním vědomí.

Sen zachází s časem zcela podle svých potřeb.

Čas je vědomím vnímán jako přímočarý a plynoucí od minulosti k budoucnosti.Sen s ním mnohdy pracuje jinak.Nezná minulost,přítomnost budoucnost.V jediném okamžiku může být vše.

Sen může trvat 20 minut i déle.

Někdy ve snu nedovedeme určit,co bylo dříve a co následovalo.

Čas a následnost ve snu spíš upozorňuje na příčinné souvislosti:co předchází,může být příčinou toho,co následuje.

Barvy mají většinou symbolickou funkci.

Sen často používá barev,aby spojil významově související symboly.Prostě je stejně zabarví.

Čistě archetypické sny bývají velmi barevné.

Ve snech neplatí naše běžná morálka.Je to stejné jako v pohádkách,ale třeba i v Bibli.Morálka božská i morálka snů je nám

Co jsou sny a jak o nich přemýšlet II.?

13. května 2007 v 10:41 | Lidé |  Sny - jejich vysvětlení
Co jsou sny a .....
*Při výběru své symboliky sen rád používá již existující obrazy.Protože neumí zobrazit abstraktní obsahy,je odkázán právě na takové překlady- a má zde velké možnosti výběru,včetně toho co jsme třeba viděli večer v televizi

*Sen používá obrazy,které jsou podobné rčením a lidovým moudrostem

*Emoce jsou ve snu vždy zobrazeny stejně jako v bdělé realitě.Strach je strach,radost je radost,hněv hněv

*Sny předkládají informaci pravdivě objektivně,jsou nestranné

*Sny má každý z nás,ale někdo si je pamatuje lépe

*Každou noc nás navštíví asi pět snů.Většinu z nich si nepamatujeme

*Sen je plnění přání.Myslí se skryté,zhalené,metaforické,obrazné splnění skrytého,potlačeného,nespolněného přání

*Sen není to co spánek ruší,nýbrž to,co jej střeží

*Sen je vázán na spánek a je především fenoménem nočním

*Sny ,které míváme,pokud spíme přes den,jsou většinou úplně jiné než noční sny.Lze si je snadno zapamatovat,jsou jako by mělčí,méně agresivní a chybí jim většinou fantastičnost.Je to asi tím,že během dne je spánek kratší a méně hluboký

*Sny denní a noční se svými účinky vylučují

*Nadměrné denní snění nás stahuje do nereálného světa.Vede zpravidla k tomu,že se sami sobě ztrácíme a jsme skutečným životem zranitelnější.Znovu se nám připomíná nutnost stát nohama na zemi.

*Rozpustit se ve snění může být příjemná představa.Ale našim úkolem je i naplňovat a žít praktický každodenní život,který je někdy plný utrpení a složitostí.Avšak práce se sny se nesmí stát útěkem před světem

*Sen nám ukáže,zda neubližujeme sobě nebo někomu jinému

*Někdy se hovoří otz.velkých snech.Za velký lze považovat takový sen,který se buď opakuje po několik nocí,nebo ten,který je vnímán jako obzvlášť živý

*Sen nám pomáhá napojit se na podstatu vlastního bytí,na cosi,co nás vytváří

*Muži jsou méně citliví na zprcování snových podnětů než ženy

*Sny se obtížně uchopují jazykem

*Sny jsou podobné jako mýty a pohádky

*Co zamená ROZUMĚT SNU-co pojem rozumět obsahuje,si může každý vyzkoušet sám.Pro každého to může být něco jiného

*Sny mají smysl navzdory tomu,že je vlastně nelze prostřednictvím smyslů reprodukovat a rozumem jednoznačně vysvětlit

*Dokonale logicky vysvětlený sen je s velkou pravděpodobností důkazem nepochopení snového poselství

*Čím více se člověk věnuje snům-třeba pouze teoreticky-tím aktivnější je jeho vlastní snový život

*Z analýzy snů se lze velmi dobře něčemu naučit protože souvisí s rovinami psychiky,které jsou bohatší než

Co jsou sny a jak o nich přemýšlet?

13. května 2007 v 10:39 | Lidé |  Sny - jejich vysvětlení
Jak porozumět svým snům.....
*Sny chtějí být brány vážně

*Sny jsou komunikace našeho nitra s našim vědomím o tom,co je prospěšné pro nás jako celistvou bytost

*Sen nás seznamuje s částmi nás samých,jež neznáme

*Sny nejsou škodlivé-mohou být nepříjemné,děsivé,těžko pochopitelné,zdánlivě směšné,ne škodlivé

*Nepříjemné sny se často objevují tehdy,když mírnějším sdělením z našeho nitra nevěnujeme pozornost

*Sny jsou malé,symbolické,někdy mytologické příběhy střižené na míru pro určitého člověka v určité situaci.Používají stejnáý jazyk jako pohádky,legendy a mýty

*Sen je přirozený,přírodní jev,ne umělý,člověkem vykonstruovaný

*Sen předkládá psychická fakta

*Sny aktivizují genetické programy.Proto se zdají novorozencům,ale i zvířatům

*Sny mají velký význam pro utváření paměti a schopnost učit

*Sny ukazují,jak se typicky chováme a co se děje v naší duši a těle,co zanedbáváme,někdy jsou i předvídavé,vědí dřív než my,co se stane

*Sny jsou cenným zdrojem informací o nás lidech a věcech kolem,o našem vztahu ke světu a životu vůbec,o člověku ve světě,o morálce a "vyšších silách",o smyslu života

*Sny nám dávají nahlédnout do našeho nitra

*Sny nám umožňují vidět a pochopit vztah mezi vědomím a mimovědomou psychikou a mechanismy našeho myšlení

*Ve snech mohou být zjevena velká tajemství života,ale i praktické rady pro typické životní situace a každodenní činnosti

*Sny kladou ohromný důraz na naše vztahy s našimi nejbližšími.Velké procento snů se zabývá vztahy mezi námi a lidmi nám blízkým

*Sny nám říkají,které z našich základních potřeb jsou či nejsou uspokojeny

*Sny nám jsou spolehlivým průvodcem na cestě k sebepoznání

*Sen nás informuje o tom,co se v nás i kolem nás děje,a dává nám možnost řešit problém dříve,než se stane hodně vážným

*Sny podávají informaci o současném stavu duše,jejich současných problémech a bolestech

*Sny přinášejí informace z osobní minulosti,které mají vztah k současnému problému a situaci

*Ne vždy nám sen bezpodmínečně chce něco sdělit

*Sen nemá žádné prostředky,kterými by vyjádřil souvislost jako "a" "nebo" "jestliže" "protože".Má k dispozici pouze obrazy,jeho jediná možnost,jak vyjádřit takové vztahy,spočívá v (časovém) řazení.Ale ve snu klidně může být příčina až po následku

*Ve snu jsou negativní stránky zobrazovány,aníž by byly jako "negativní" označeny

*Při výběru své symboliky sen rád používá již existující obrazy.Protože neumí zobrazit abstraktní obsahy, je odkázán

Počítado

7. května 2007 v 12:37 Počítadlo
kursor TOPlist

Bez lásky - opustila mě moje láska VI.

6. května 2007 v 19:22 | Lidé |  Příběhy : opustila mě moje láska..
Rozchod

Tak jsme se rozhodla, že se musim vymluvit ze své bolesti, pardon, jestli to bud edlouhý nebo tak, ale já jsem fakt na dně a nevim, jak z toho ven...mám čerstovu bolest, včera se semnou rozešel můj kluk po třech letech...naprosto hnusně...měli jsme teď měsíc pauzu, hrozně mi tvrdil, jak strašně mě miluje, je mu nádherně, zdá se mu o svatbě a 14 dní mě odkopl jak kurvu po jedný noci...mezi našimi přáteli, veřejně, neosobně, bez úcty a hnusně...jen jsem seděla a koukala a to asi všichni, protože tohle bylo nečekaný a naprosto bezdůvodný..jen mi řekl, že mě už nemiluje a nechce a víc se o tom bavit nechce...furt nedokážu pochopit, jak může někdo naprosto bezdůvodně přestat milovat po 14 dnech a udělat takhle hnusnej rozchod...všechno zabil a zničil..jsem úplně na dně a nevim, co budu nebo mám dělat dál..všechno mi ho připomíná, furt ho přesto všechno mám v hlavě, tohle j epřeci milovta...asi neví, co ten pojem je...jediný problémy, který jsme kdy měli byly kvůli němu...navíc poslední rok byl fakt skvělej...jen jsem mu teď řekla, co mi na něm vadí, že jen bere a bere a nic nedává,a že chci pauzu, aby si uvědomil, co ve mě má a on místo toho přemýšlel, co mu utíká, když je semnou...stála jsem při něm, když měl problémy, vždy jsem mu byla po boku a to byli fakt hnusný problémy...píchal si pervitin...občas i denodenně...zvládli jsme to a poslední rok nic nebral...netušíte jaký to je koukat se na ty rozpíchaný žíly a vidět, jak vám milovaná osoba chřadně před očima a zabíjí se vám...a přitom vás prý miluje...byla jsem s nim, vždy když mě potřeboval...možná jsem blázen, ale já si myslela, že jsme toho tolik překonali, že náš vztah je silnej...myslela jsem si, že si ho jednoho dne vazme, porodim mu dítě a zestárnu vedle něho...teď mě jen tak prostě odhodil a já po tom všem zůstala sama...bez budoucnosti, ideálů a snů...srdce, který jsem mu dala totálně zjizvil a zničil a hodil mi ho zpátky...nedokážu popsat, co i teď je..jen mám strašnou zlost, cítim hroznou bolest a moc se bojim, co bude semnou dál, co mám dělat?se bojim, že to nezvládnu...
PS: Tohle je zaslaný nebo nalezený příběh není z mého žovota.

Bez lásky - opustila mě moje láska V.

6. května 2007 v 19:01 | Lidé |  Příběhy : opustila mě moje láska..
Umírám na lásku

Ahojky lidi nechapu to?Opustila mě holka,kterou sem miloval nadevšechno na světě sou to už tři týdny a pořád se s toho nemůžu sebrat.Byly sme spolu docela dlouho,1.června by to bylo pět let.Byly sme úplně v pohodě spolu starý lidi který se poznali v 18-ti na zábavě.Už sme byly sehraný a všechno,mluvily sme o dětech o svatbě a tak.Začli sme spolu budovat zárodek našeho bydlení.Vlastní domek na který sem zatím vydělával jen já protože moje drahá polovička chodí ještě do školy.Na Valentýna sme byly ještě spolu a pak to šlo strašně rychle s kopce.Během dvou dnů mě přestala psát a ozejvat se mě a začla trajdat po kamarádkách a na mě neměla čas.Po měsíci přijela chovala se ke mě uplně hrozně.Tak sem z ní po vážne rozmluvě vytáh že už to není ono že na ní nemám čas a že se jí málo věnuju a v posteli že je to skoro pořád stejný a že ještě neví a že se se mnou asi rozejde.Máme takovou menší krizi sem si říkal si promluvíme a nějak to spolu vyřešíme.Po čtrnácti dnech přijela úplně jako dřív tulila se ke mě mazlila se a všechno jako normálně.Večer před spaním mi v posteli řekla že se se mnou chce rozejít a chytla mě za ruku dala mě pusu a šli sme spát.Nebudu kecat celou noc sem ronil slzy do polštáře.Druhej den si zbalila věci a odvez sem jí domů.Po cestě mě jmenovala bývalím přítelem nebo taky kamarádem jak prej budu chtít a ještě mě řekla že musí o našem vztahu přemejšlet a jestli budu chtít tak že na ní můžu půl roku počkat a pak se možná ke mě vrátí.Minulej tejden sem se dozvěděl od známejch že se pochlubila že má novýho přítele a že je s ním už skoro dva měsíce a že jim to náramně klape v posteli.To mi uplně dorazilo a od minulýho tejdne mi nezabíraj ani prášky na spaní.Proč je život tak nespravedlnej a hnusnej?Proč vyměnila opravdovou lásku za kluka kterej přemejšlí rozkrokem?Chtěl bych na ní počkat protože jí strašně moc miluju.Všichni se mi smějou že sem blázen.Ale co když se ke mě nebude chtít vrátit to se s toho zblázním.Nikdy sem si nemyslel že je láska taková sviňa.Nechala mě jenom bolest v srdci a víc nic.
PS: Tohle je zaslaný nebo nalezený příběh není z mého žovota.

Bez lásky - opustila mě moje láska IV.

6. května 2007 v 18:51 | Lidé |  Příběhy : opustila mě moje láska..
Rozchod...
Seznámila jsem se s jedním klukem, bylo nám spolu krásně. U něj jsem poznala, že to co chce on bych si jednou přála i já. Měli jsme společné sny, zamilovali jsme se do sebe. Byly jsme spolu cca 10 dní (tomu já ani neříkám vážný vztah, jsme zvyklá na dlouhé trvání u vztahů). Pak nastal ten obrat, Hádky kvůli maličkostem, kterých teď lituji. Ano lituji toho, ale jemu jsem to řekla až na druhý den a asi už bylo pozdě. Asi už bylo pozdě plakat přes 3 hodiny v kuse a říkat mu, aby to nevzdával! Že si myslím, že my dva máme být spolu. Lituji toho co jsem udělala špatně, uvědomila jsem si to nejspíš později, ale o to víc jsem tím trpěla, ani to v něm nic nezlomilo. :-( Byly tam nejspíš i jiné aspekty z jeho strany, když mě opustil on. Víte...já si doteď myslela, že vše si můžeme vynahradit, že není co vzdávat, oba jsme se dlouho hledali až jsme se našli, mohli jsme toho spolu tolik prožít krásného...Ale on i přes to, jak moc věděl že ho miluji tak mi po 10 dnech řekl, že už přestal věřit v to, že bychom my dva spolu byly šťastní. Bylo to hrozné. Já to nechápala, prostě viděla jsem jen to dobré co by jsme spolu ještě mohli zažít. Plakala jsem...strašně moc, byla jsem vyčerpaná už jsem nevěděla jak ho mám přesvědčit o tom, že to nemá vzdávat, že se známe teprve 10 dní! Že to bude všechno zase dobrý! Já mu říkala, že bych pro něj udělala všechno, že někoho jako je on jsem tak moc hledala a to samé říkal i on mě. Nevím proč to vzdal, stále si myslím, že to byla z jeho strany slabost nebo hloupost. Já bych to totiž nevzdala.
PS: Tohle je zaslaný nebo nalezený příběh není z mého žovota.

Bez lásky - opustila mě moje láska III.

6. května 2007 v 18:36 | Lidé |  Příběhy : opustila mě moje láska..
Zábrany...
Asi před dvěma lety mi zemřel můj kluk...Mám z toho špatné svědomí,protože to zčásti byla moje vina...Ten den sme se pohádali a on odešel domů...Cestou ho ale stazil opilej kluk...myslim si,že se ani neuvědomoval,co se tehdy stalo...Nejvíc mě ale trápí fakt,že když se to stalo posílala sem zrovna svýmu klukovi omluvnou sms s tím že bych to chtěla ještě jednou probrat...Ale jak sem později zjistila,nestihl i jéí přečíst..Co mě na tom ale opravdu mrzí je fakt,že kdybychom se nepohádali,on by u mě zůstal přes noc a nic by se nestalo...

Od té doby sem se pokoušela už mnohokrát navázet nějaký vážný vztah,ale pokaždé mi v tom něco zabránilo...Něco v podobě mého kluka a vzpomínky na něj...Bojím se,že by to dopadlo zase špatně a raději ten vztah vždy ukončím...

Hrozně mi chybí...chtěla bych ho zpět...Proč jen sme se museli pohádat kvůli takový prkotině???!!!Proč to takhle skončilo??? :-(:-(
PS: Tohle je zaslaný nebo nalezený příběh není z mého žovota.

Bez lásky - opustila mě moje láska II.

6. května 2007 v 18:29 | Lidé |  Příběhy : opustila mě moje láska..
Tg..jg začít..ani ne před měsícem sem se rozešla s klukem,kterej mě podwedl s mojí ex kámoškou..jen tg sem to nemohla rozdejchat..omluwil se mi za t,ae bylo už pozdě..řekl mi ať si rozmyslim est-li mu odpustim bo ne..po delším zvažowáním a přemejšlenim sem se rozhodla neodpustit i diž ho mooc miluju..odpustila bych mu to udělal by to znowa..delší dobu sem se na něj pokoušela zapomenout,nemyslet na něj ae pokus byl marnej..nešlo to,kor diž s nim chodim na stejnou školu a každej den se potkáwáme na chodbě..snažila sem si s nim promluwit a doufala sem,že mě bude chtít z5,páč mě napadlo jediný řešesní skoncowat s mym trápěnim,prostě wrátit se k němu z5..on se ae (prej) s kámošem wsadil,že se mnou chodit už nebude..nesla sem to těžko a nechápala sem to..ae diž prostě nemohl,tg sem se dál snažila na něj zapomenout..čera sem se dozwěděla,že chodí s mojí kámoškou...a neska sem si s nim chtěla všecko wyjasnit,aby sme byly aespoň kámošy..dohodla sem se s nim,že si s nim wo welký přestáwce promluwim mezi čtyřma očima..jenže jg zazwonilo na welkou přestáwku začla sem se klepat(ani neim proč) a měla sem zimnici..moje další kámoška,gterý se swěřuju mi řekla,že mu to řekne klidně sama,ae ať jí řeknu co mu má přesně říct,tg sem jí to šecko řekla a wona řekla,že se ho etě zeptá est-li se mnou ce chodit byla sem proti,ae ona bežela za nim..tg sem ji nechala..řekla sem si..tg se ho zeptá diť to nci neznamená..to sem ae etě netušila,žhe diž mu to bue říkat,tg u toho bude oxidowat jeho kámoš..ten to asmozřejmě wšecko řekl moji ex kámošce a ta to řekla holce s kterou můj ex chodí..a celou dobu si ze mě utahowali..pg za mnou přišla moje kámoška,která se ho na to wšecko ptala..a řekla mi,že ji řekl,že se mnou nebude už NIKDY chodit a že tu moji kámošku moooc miluje..tohle mi stačilo k tomu,abych bulela jg želwa..wona mi řekla,že ji ae určitě nemiluje,že je to na nim widět...ae newěřim tomu...teĎ sedim u Pc...poslouchám lowe songy...a přemejšlim nad swym životem..copag má cenu wůbec etě žít.?..diť jediný co mě drželo bylo to hezký,milý stwoření,gterý se mnou už NIKDY nece chodit..neim už fgt jg dál..newydržim to bez něj..nedokážu to..a hlawně nikdy nezapomenu..byly sme spolu 8měsíců...a já si neřeknu diť to nebylo nic..jen 8měsícu tg proč truchlit,diť mi za to nestojí..neřeknu si to...pro mě těch 8měsícu hrozně znamenalo..na každej den s nim sem se hrozně těšila a co mám dělat teď diž s nim už nemůžu bejt NIKDY?..diť to se nedá wydržet..rozhodla sem se skoncuju se swym žiwotem..
PS: Tohle je zaslaný nebo nalezený příběh není z mého žovota.

Bez lásky - opustila mě moje láska

6. května 2007 v 18:22 | lidé |  Příběhy : opustila mě moje láska..
Tohle všechno jsou tak smutné příběhy :-(.

Mě ted potkalo něco podobného...jenže toho kluka jsem ztratila vlastní vinou...chtěla jsem pauzu a on to pochopil jako rozchod...chtěla jsem si jen uvědomit,že mě konečně taky potkalo štěstí...ale smůla!V tu chvíli skončilo...snažila jsem se několik měsíců mu to vysvětlit,ale dnes mi napsal,že to co bylo už dávno skončilo,at už se nesnažím a at ho nechám,že už je zamilovaný a že se aspon netrápí jak se mnou!V tu chvíli jsem myslela na smrt!Jen ti říkám STECH7,že máš ještě dost času najít toho pravého...já vím,že už jsem ho našla a jiného nedokážu milovat....nevím co mám dělat .Bojím se smrti,ale bylo by to vysvobození,než se takto trápit....prosím co mám dělat???Čas už mi nepomůže!Udělala jsem tu největší chybu na světě...tohle si neodpustím nikdy!Říkal,že by mě nikdy neopustil...ale proč jen kvůli tomuhle jo?Já už nedokážu být s nikým jiným...ted to vím!Když si představím,že dělá něco co dělal se mnou,s jinou....zabíjí mě to!!!
PS: Tohle je zaslaný nebo nalezený příběh není z mého žovota.

Jsou větší svině holky × kluci

6. května 2007 v 13:34 | lidé
Tohle jsem si přečetla na internetu a moc mě tenhle příběh zaujal takžě vám ho sem dávám na přečtení.
Ti nevím kdo kluci či holky...
Tak ja ti nevím a pak že ženský sou svině!!!ještě před pár měsíci jsem měla kluka a opravdu sem ho milovala když sme spolu byli jednou na pc a najel na meili tak sem si tam všimla také jednoho zajímavého,psal bejvalce že by ji naposledy chtěl!nějak sem to nebrala vážně pač sme byli furt spolu,ale take sme se chodili bavit každý sám a jednou mi jeho nej kamarad napsal at jdu do klubu kde je a tam byl přítel s bejvalou!!docela šok on mi to vysvětlil jako proč tam s ni byl a tak tak se mu věřila!!pak sme měli menší krizi vše po určité době bylo v poho,ale pak sem zjistila že ji dluží peníze tak aby je nemusel vracet tak se k ni zpět vratil!!a mě nechal!jasně trapilo mě to ale měla sem přatele ktere mě podrželi,ale to není vše měla sem kamošku moc dobrou tu nejlepší chodili sme se spolu bavit a jednou sem ji viděla jak jde od toho mého bejvalého!!další šok ona mi tvrdila že s ním nic nema že by mi to neudělala že prý ví že ho mám rada tak by mi to neudělala a ejhle je s ním!!tak že kluci sou svině ale holky k nim bohužel patří taky!!přišla sem o kluka ktereho mám furt rada a o kamaradku kterou sem brala jako sestru!!!svini k té kamošce nebudu,protože se říka že na každeho jadnou dojde,tak si na to počkame!! v dnešní době si nevybereš,je to těžké!!život je krasný ale OSUD je tou sviní!!ta nám ty svině plete do života!!
Můj názor: Tenhle ten příběh je fakt krutej ne nadarmo se říká ŽIVOT JE SVINĚ a nám nezbývá nic jinýho než si ho prožít a to jak nám ho sám osud nachystá!!!! Tvrdě a bez mylosti !!!Klidně nám veme i ty nejlepší přátelé :-( .¨

Váš typ, versus můj typ..

6. května 2007 v 13:23 | JÁ |  Jaký je váš typ?
Můj vysněný ...!
Já osobně úplně nejvíc obdivuju sportovní postavu. Černý vlasy popřípadně blond. Hodně se mi líbijou čokoládový oči. Jsem menší postavy, takže k mým idolům patří kluk spíše té menší. Vlastnosti popisovat nebudu páč takovej by určo neexistoval :-).
Tohle sou takový ty základy a co tobě jaký typ kluků si líbí klidně písni ...???
WOW

Povídky : 11

6. května 2007 v 12:10 | lidé |  Erotické povídky
Párty pokračování :
Stála jsem před domem svého kamaráda.Seznámili jsme se hned prvním rokem na vysoké škole.Včera mě pozval k sobě na párty,řikal,že to bude trošku zvláštní párty,ale že ví,že se mi bude líbit..Byla jsem značně nervozní,vzala jsem si sice šaty s velkým výstřihem a krátkou sukní,ale kdo ví,co mě čeká…už jsem ale nemohla couvnout..slíbila jsem přece,že přijdu…zhluboka jsem se nadechla a zazvonila na zvonek..Marek mě vpustil dovnitř a do ucha mi pošeptal at se uvolním,že se nemám čeho bát..očividně jsem byla poslední příchozí,protože jen co jsem vstoupila do místnosti – ve které stálo asi 8 lidí – osovil Marek všechny v mistnosti : ,,Jsem rád že jste přišli a doufám,že tahle noc bude pro všechny velký zážitek..Začneme tím,že se rozdělíme do dvojic – vždy muž a žena – a vtéto dvojici bude mít muž hodinu času na to,aby ženu co nejlépe uspokojil..aby to bylo spravedlivé,ženy si ted mohou vybrat své partnery..celý dům je vám k dispozici..a když budete hledat,můžete v něm najít spoustu užitečných věcí.. “To jsem opravdu nečekala”Chvíli jsem tam stála jako přimražená,ale pak mi padl do oko vysoký,namakaný blondák s modrýma očima..řekla jsem si,že s ním ten večer bude stát za to..bylo vidět,že byl rád,že jsem si ho vybrala,řekl mi,abych se uvolnila a šla za ním..šla jsem ..jako ovečka...i když jsem nevěděla kam..on si byl ale očividně jistý a když otevřel dveře,proběhla mnou vlna vzrušení..koupelna!!Rychle jsem si místnost prohlédla..na poličkách hořely svíčky a příjemně osvětlovaly místnost…nejvíc mě ale zaujala vana..byla široká a poměrně nízká..v ní bylo zabudované lehátko a 4 pouta..víc jsem si nestihla prohlédnout,protože mě začal hladit velkýma rukama a rychle mi rozepnul zip od šatů,stačilo jen stáhnout ramínka a už jsem před ním stála nahá..ani nebyl překvapený,že nemám spodní prádlo byla jsem otočená k zrcadlu a koukala se na jeho dychtivý výraz a svoje ztvrdlé bradavky..lehce mi naznačil,abych si lehla do vany..pouta se mi sice nezamlouvala,ale ochotně jsem poslechla..rychle mi sepnul ruce nad hlavou a připoutal je k vaně– ani jsem nestihla protestovat..pouta na nohy byla zvláštní,původně jsem myslela že jsou na kotníky,ale on mi s nimi přitáhl kolena k vaně,čímž mi úplně roztáhl nohy..můj naběhnutý klitoris trčel vzhůru a mušličku už jsem měla pořádně zvlhlou..nakonec mi ještě sepnul kotníky,čímž mi definitivně zabránil v pohybu..byla jsem mu vydaná na milost a nemilost ..lehce mi položil ruku na zápěstí a jel po vyholeném podpaží,kolem pravého prsa,přes bříško až konečně zajel ke klitorisu,který doslov prosil o pohlazení..čekala jsem,že ho začne divoce dráždit,ale on se ho jen lehce dotknul..zasténala jsem zoufalstvím i vzrušením..chtěla jsem v sobě cítit jeho pořádně naběhlý kolík..vzal do ruky sprchu,a nastavil ji na jemný proud,pustil teplou vodu a začal mi přejíždět po nadrech..sténala jsem vzrušením, teplá voda byla neskutečně příjemná.i on zrychleně dýchal..mé napínající se tělo s ním asi také udělalo své..pomalu přejížděl níž a níž,až konečně kroužil sprchou po mé roztoužené mušličce..napínala jsem se v poutech,ale nedovolovaly mi skoro žádný pohyb,což mě vzrušovalo ještě víc..najednou otočil kohoutek a začal mě sprchovat studenou vodou..byl to pořádný šok,ale hned potom se dostavila obrovská vlna vzrušení a já se unášela ve víru obrovského orgasmu..on ale nepřestal se svým chladivým mučením a vrátil se zpět na prsa,aby mě úplně celou zkropil studenou vodou..prosila jsem a sténala,ale on nepřestával..když konečně skončil,byla jsem studená,ale zato naprosto připrávená na další rozkoš..začal mě rukou hladit poštěváček,nejdřív jemně,ale neustále přidával na síle..opět jsem sténala vzušením…znovu pustil sprchu,bála jsem se,že mě chce zase zchladit,ale nastavil teplou a nástavec masážní sprchy otočil na jeden silný proud…rychle mi ho nasměroval na poštěváček..vzpínala jsem se v poutek,a nastavovala proudu svou mušličku..aaach..ooo…a opět jsem se svíjela orgasmem..byl to můj nejkrásnější orgasmus vůbec, ale to jsem nevěděla,co mě ten večer ještě čeká…
Vůbec se mi nezdálo,že už mohla uběhnout hodina..Ale moc se mi zamlouvalo,že ted budu na hodinu pánem situace já!!strašně jsem si přála to tomu klukovi vrátit!Chtěla jsem ho mučit jeho vlastním chtíčem..ale na to jsem potřebovala najít nějakou šikovnou věc,ke které jsem ho mohla taky připoutat…vzala jsem ho za ruku a začala jsem procházet jednotlivé místnosti v domě…a byla to zajímavá procházka.. v první místnosti jsme nalezli dva páry,vášnivě souložili svorně vedle sebe a jedna mladá holka asi stejně stará jako já právě vykřikla a vzepjala se v krásném orgasmu..očividně ho to vzrušilo a i já jsem opět zvlhla,ale usoudila jsem,že v téhle místnosti už pro nás není místo..v té další jsem ale našla to přesně to,co jsem hledala..byl to příjemný pokoj..hrála v něm tlumená hudba a byl úplně prázdný..stály tam asi 4 křesla,ale mě zaujala obyčejná židle..vlastně nebyla tak obyčejná..k nohám měla přidělány pouta na nohy a na zdi nad ní byly přimontována další dvě na ruce..bylo to naprosto ideální..on k ní stál zády,takže jsem předpokládala,že si jí nevšiml..začala jsem ho velice vášnivě líbat..svlékla jsem mu tričko.a pomalu ale jistě jsem ho tlačila ke zdi..nakonec narazil na židli a instinktivně si na ní sedl..sedla jsem si mu obkročmo na klín a začala se lehce pohupovat..mezi nohama jsem cítila jeho naběhlý kůl..naznačila jsem mu,aby zvedl ruce..očividně nechápal, proč,ale ochotně poslechl..v tu chvíli jsem mu je sepla pouty a připoutala ho ke stěně..sklouzla jsem mu z klína a připoutala ještě nohy..nemohl se ani hnout a mě v očích svítilo vítězství..rozepla jsem mu poklopec a stáhla kalhoty i slipy až ke kolenům..už ted mu trčel pěkně do vzduchu..vzala jsem jedno křeslo a dotlačila ho naproti židli..provokativně jsem si na něj sedla a nohy jsem položila na opěradla,koukal na mou mušličku a začal se potit..tak jak jsem chtěla..začala jsem se hladit..přejížděla jsem po bradavkách..k pupíku a konečně až na klitoris,hlasitě jsem oddechovala a užívala si jeho zoufalý výraz..pěkně jsem si jí roztáhla a strčila si tam prst..jeden,dva,tři..začal mě prosit abych ho už netrápila a konečně ho pořádně osedlala..ale to jsem neměla v úmyslu..přešla jsem k němu a klekla si před něj…začala jsem ho lehce pusinkovat..nejdřív na vnitřní straně stehna..ale postupně jsem sklouzla na varlata..hlasitě zasténal..lehce jsem se dotkla jazykem jeho žaludu…..ano!Vykuř mi ho!Prosím..škemral..rozhodla jsem se že mu alespon na chvíli vyhovím..sama jsem byla zase pořád vzrušovalo jeho zoufalství..lehce jsem kroužila jazykem po žaludu a on hlasitě sténal..vzala jsem ho do pusy a zastrčila ho až po kořen..měla jsem ale strach že se už udělá a tak jsem ho zase rychle vytáhla..v tu chvíli jsem uslyšela šramot..otočila jsem se a viděla,že u dveří stojí Marek a na kalhotách má pořádnou bouli..napadlo mě,že si možná jako správný hostitel dneska ještě neužil..a v tu chvíli mě napadl spásný nápad..rychle jsem přešla k Markovi a posadila ho na křeslo..rozepla jsem mu poklopec.a.lehce ho pohonila..očividně se mu to moc líbilo…pojd!Chci tě!!..Otočila jsem se čelem k mému večernímu společníkovi a provokativně se na něj podívala..vzala jsem si do ruky Markův úd a prudce na něj nasedla..začala jsem se mírně pohupovat..Marek sténal a ten modrooký kluk s ním..strašně mě to rajcovalo a citila jsem,že se zase udělám…..a když jsem vykřikla v navalu silného orgasmu..ten kluk začal stříkat!!To jsem ještě neviděla,aby se někdo udělal bez jediného doteku!!Marek mě chytil za boky a začal se mnou silně přirážet a tak jsme se znovu oba udělali..chvíli jsme vyčerpaně leželi v křesle..a když jsem se trochu vzpamatovala,rozhodla jsem se,že toho chudáka konečně pustím..jeho reakci jsem ale nečekala..jen co byl volný,rychle vyskočil a chytil mě za boky..hodil mě přes opěradlo křesla,přimáčkl mě na něj a prudce do mě pronikl..vykřikla jsem vzrušením a překvapením zároven..začal se ve mně strašně rychle a silně pochybovat…tohle tempo ale nevydržel dlouho..po chvíli zařval jako lev a ja citila jak do mě proudi jeho sperma..pohladil mě po zádech a položil mě na křeslo..věděl že jsem se nestihla udělat a tak mě začal lizat..bylo to naprosto nádherný!!Sténala jsem a prozivala naprostou rozkoš..hladil mě po celem těle a ja se po chvili opět udělala…ještě chvíli mě hladil a lehce pusinkoval po celem těle..bylo to tak příjemné po tom poutani za cely večer!!Marek už se mezitím uchylil k odchodu..já jsem se ho ale ještě rychle zeptala,jestli by někde neměl dobré víno..za chvíli jsme už s Petrem popíjeli a já mu zůstala sedět v náručí..povídali jsme si az do rána a uz znám jeho jméno..už je to rok co se tohle stalo..ale s Petrem jsme spolu pořád..a občas eště stále chodíme na návštěvy k Markovi..( tahle povídka je poje úplně první..tak pište kritici..at můžu opravovat chyby nedostatky..a byt lepší .
PS: Tohle je zaslaný nebo nalezený příběh není z mého žovota.