Už nejsme ani přátelé... jsme jen cizinci, se společnými vzpomínkami.

Prosinec 2006

4 nejoblíbenější polibky

28. prosince 2006 v 20:36 Nejoblíbenější polibky
Francouzký polibek
Tohle je klasika, jazyky se navzájem hledají až se najdou. Pak dohrává kroužení. Střídá se jemné a intenzivní líbání.
Létající motýlci
Drobné polibky jemně krouýí přes obličej a celé tělo. Doprovázet můžeš otvíraní a zavírání řas, ketré způsobuje jemné šimrání.
Savý polibek
Jazyk jednoho z partnerů je vtažen hluboko do ůst a pak se partner jemně přisaje.
Zrcadlový polibek
Sexi polibek v leže kdy sou partneři k sobě zrcadlově otočeni. Partneři se líbají v opačných směrech tedy čelo se opírá o bradu druhého.
Citáty o líbání:
Zamilovaní při líbání zavírají oči, protože chtějí vidět srdce.
Polibek je tajemství, které se prozrazují ústům.
Muž je tvor, ketrý první polibek uloupí, druhý vyžebrá, třetí vymáhá, čtvrtý dostane, pátý si dá líbit a všechny ostatní snáší.
Nic nepodporuje vzplání lásky tolik jako polibek, nebot nevede k ukojení, ale vyvolává sladké naděje.
Hlášky o líbání:
Polibek je jenom klam, spojení dvou lidských tlam. Co se tímto docílí přenáší se bacily.
Láska začíná hubičkou a končí porodní babičkou.

Jak jsem ho dostala

27. prosince 2006 v 21:25
Podle mně je nejlepší taktikou jak získat kluka vůbec si ho nevšímat. Jen ho nech at si žárlí. Kluci sou lovci nejraději si holku uloví, protože sou prostě takový. Tahle ta metoda se u mně velice osvědčila jinka bych ji sem nepsala. Pokud se ti, ale moc líbí a ty víš, že seš prostě pro něj ty ta pravá tak bojuj! Hlavní je musíš poznat co se klukovi doopravdy líbí někdo má rád veselý, co dokážou rozesmát, jiní zase ty co se nestydí atd.. to no prostě už musíš poznat sama. Snaž se být přirozená já vím je to těžký, mně osobně trvá než se projevím, ale pak to po delší době jde a je to oki. Některý kluk se nemusí zamilovat jenom do super postavy a krásnýho obličeje, ale i dotoho jaká holka je uvnitř. Přece by nechodil s nakou namaděnou knourou, to by si asi řekl ne tak to radči ne, s tou by se mi nelíbilo.Určitě má každá z vás svou osvědčenou metodu, možná je i lepší než ta má, ale hlavní je přece to, aby zapůsobila na kluka, který se ti líbí.

Jak získáš číslo mobilu

27. prosince 2006 v 20:52 | Poctivě opsané z Top dívky :-)
Trik č. 1
Zkovka mobilku :-): Velmi oblíbený triček. Pološ svůj mobil někam kde ho nejdeš a předstírej, že ti někde vypadl. Popros svého idola,aby tě pls prozvonil. Bingo a máš jeho číslo v mobilu :-).
Trik č. 2
Nenápadná ztráta paměti: Ve vaší partě vykládáš o super filmu nebo knížce tvůj idol už celej natěšenej až mu řekneš, jak se jmenuje, ale tys ho najednou zapomněla. Tak mu řekni, že když ti dá číslo tak mu ten název potom pošleš.
Trik č. 3
Trik s odchodem: Jdete se rpojít parkem a se svoji kamarádkou předstírej, že musíte jít na záchod tam holky přece vždycky chodí spolu ne :-). Pak ho popros jestli by to nedal te. číslo abyste je pak snadněji našli. Jestli bude žentlmen tak ti ho zaručeně dá :-).
Trik č. 4
Odvaha vítězí: Sedíš v autobuse vedle ůplně supr borca. Zachvíli bude jeden z vás vystupovat. Vraš mu svůj mobil do jeho ruky (radši si ven naky stary kdyby nahodou) se slovy hele asi ti vypadl mobil. pak vystup a později mu zavolej na svoje číslo a řekni mu, že sis myslela, že je to jeho telefon, protože ležel vedle tebe na sedadle. Až tet sis všimla, že je to vlastně tvůj mobil.Aby ti ho mohl vrátit musíte se sejít.
Jestli máš svůj tajný trik na získání mobilu tak neváhej a napiš mi na e-mail.

10 věcí, které o tobě zjistí za 10 vteřin

27. prosince 2006 v 20:00 | Top......i já |  10 věcí, které o tobě zjistí za 10 vteřin
1. Kluci poznají jaký máš o něj zájem!
Jak to poznají: Do kavárny přijde dobře vypadající kluk."Toho musím mít," myslíš si.Okamžitě se nastartuje tvůj flirtovacíprogram: olízneš si rty, prohrábneš si vlasy a dáš hlavu trochu na stranu. Tím signalizuješ důvěru. Začnej vysílat signály, které zkoumají vědci a říká se jim neverbální (beze slov) komunikace.
Jak to kluci vnímají: Přimou tvé signály a tvé chování jim říká oslov mě! Jeho tělo ti okamžitě odpoví vypne ramena a usměje se.
Jak je převezeš: Nedávej najevo jak moc se ti líbí, ale pak se nediv, že odejde s jinou.
2. Kluk pozná, že jsi nejistá!
Jak to poznají: Vlasy, uši, nos-nemáš na hlavě žádné místo, na které bys od té chvíle , co se na tebe ten kluk podíval, nesáhla. Místo toho,aby ses taky usmála, sahás si zamyšleně na uši..No super...
Jak to kluci vnímají: Pokud začneš působit jako slon v porcelánu, ne díky. Pokud budeš mít, ale nejistýbezmocný dívčí pohled, přijde jim to moc roztomilé.
Jak je převezeš: Nepřevezeš je, ale můžeš trénovat svoje sebevědomí.Jak? Zahraj si se svoji kámoškou hru na disce a snažte se oslovit co nejvíce kluků, která jich osloví více vyhrává.
3. Kluk pozná, že jsi zadaná!
Jak to pozná: Prozradí tě tvoje oči. Bus sou vypnuté nebo jasně žárlí. Pokus máš přítele nemá smysl na ostatní dělat oči. Pokud, ale se ti začne líbit bude v tvých očích něco vábivého.
Jak to kluci vnímají: To záleží na tom jak se mu líbíš. Jestli očekává víc, je zklamaný, protože vydí, že máš oci jen pro svého kluka. V opačném případě sou mu tvé oči stejně ukradené.
Jak je převezeš: Třísekundový kontakt očí znamená zájem. Nechceš, aby nějaký kluk poznal, že se ti líbí. Zavři oči a vydržto. Jinak to nejde tak hodně štěstí :-).
4. Kluci poznají, že seš si jistá sama sebou!
Jak to pozná: Všichni si v baru najdou místečko na kraji, ty si ale najdeš místo uprostřed a kluk, který se ti líbí tak nečekáš a uděláš první krok.
Jak to kluci vnímají: Upřímně řečeno se klukům sebevědomé holky moc nelíbí mají rádi to když sou ochraniteli nemají rádi když sou vedle své holky malí. Ale trošku tvrdší chování může být sexi. Sebevědomé holky vyzařují pohodu a uvolněnost.
Jak je převezeš: Pokd máš strach, že bys mohla svého prince zastrašit chovej se trochu klidněji. Hned mu nevykládej, že tvojí vášní jsou skoky s padákem. Záleží ale na typu kluka : co jednoho vyděsí, druhého nažhaví!
5. Kluci poznají, že jsi povrchní!
Jak to pozná: Prozradí tě tvoje otázky: Co dělají tvý rodiče? Jak vysoké máš kapesné? Kolik stály ty kalhoty? Jakou značku má tvá bunda?...
Jak to kluci vnímají: At chudý či bohatý žádný kluk nemá rád otázky, ketými je zredukuješ jen na to co má. Jde přece o to jaký je.
Jak je převezeš: To nijak nejde jestli si rpzmazlená holka , které jde jen o luxus a peníze rychle zmizí.
6. Kluci poznají jaká si v něžnostech!
Jak to pozná: Pozná se to podle stiskuz rukou, pokud stiskneš jemně jsi spíše zranitelná a máš ráda mazlení. Pokud podáš ruku ze shoro si spíše dominantní. Pokud klukovi přejedeš při potřesení rukou po hřbetu znamenáto: Chci tě a hned tet!
Jak to kluci vnímají: Kluci mají rádi jednoduché věci a situace proto je dobře že existují signály, které se podle stisku nedají poznat :-).
Jak je převezeš: Nepodávej mu na pozdrav ruku, ale letmí polibek. To se mu taky bude líbit.
7. Kluci poznají, že máš velké srdce:
Jak to poznají: Staré paní se rozsype taška všude se válejí rajčata, jablka atd.. všichni dou vesele dál. Jen tyne pomůžeš jí a ještě jí doneseš z obchodu novou tašku.
Jak to kluci vnímají: S milýma holkama se kluci cítí jako v bavlnce. Doneseš mu polívku když je nemocný. Budeš ho utěšovat, když jeho fadbalový klub prohraje atd...
Jak je převezeš: Proč bys měla?:-)
8. Kluci poznají jestli se v tobě zkrývá knoura!
Jak to pozná: Se svojí láskou so domluvíš rande na 6:00 dojdeš o půl hodiny pozdě a ještě si ztěžuješ na špatně vybrané místo...
Jak to vnímají: Pokud máš ráda tupéposlušné chování jen tak dál. Pokud ne změn své chování.
Jak je převezeš: Nijak kluci mají v sobě zabudovaný tajný detektor.
9. Kluci poznají jestli si chceš jen hrát!
Jak to poznají: Smějeě se jeho ftipům, ale proč teda pokukuješ po jiných a píšeš si snimi sms.
Jak nto kluci vnímají: Nic klukům neleze na nervy víc než neustálé balení holek ze kterého nedostanou ani čísla. Kluci sou lovci a klovům patří kořist.Kromně toho není moc fér zahrávat si s kluky jen tak.(ale to by si oni s nama zahrávat taky neměli :-( .)
Jak je převezeš: Pokud chceš zkusit kam dalekozajít u kluka najdi si takového a lá muchy sežertesi mně, který si to nechají líbit, ale neměj strach i takový existujou. Ale nechtěla si najít kluika svých snů?
10. Kluci poznají jestli máš zkušenosti!
Jak to poznají: Kluk který může mít všechny se ti moc nelíbí. Ráda bys kluka, který nestřídá holky jako ponožky. Ráda se scházíš s kluky, kteří vypadají dobře třeba až na druhý pohled. Nevrhás semu hned do náručí, ale necháváš ho taky trochu o tebe bojovat.
Jak to kluci vnímají: Díky tomu že ho necháváš se snažit, zvyšuješ jeho zájem.bAle nesmíš být zase neoblobnou ledovou královnou.
Jak je převezeš: Holky jako ty žádné triky nepotřebují. :-)

Trapasy

26. prosince 2006 v 23:47
Převlíkání:
Šla sem si do obchodaku koupit triko. Vybrala sem si to ůplně nej. ale bylo mi malý, sem si řekla, že si to zkusím nák nasadit. Nák sem do tohovklouzla, ale sakra nejde my to sundat. Po chvíli ůtrpného boje zavolám obchodnici ta se my snaží pomct. Já sebou škubnu a strikem rozthaným a zamotaným na rukách s kozama jenom v podprdě zthnu závěs vypadnu ven hodím tlamu přímo na box s regály, kterej ůplně rozbiju. Všeci se mi začali smát. Naštěstí nechtěli zaplatit nic víc než to triko. Z toho obchodusem vypálila jak jen to šlo nejrychleji a vyhýbám se mu obloukem.
Zaslala: Mařka 16 let
Mikina:
Jedniou sme šli s naší partou se projít lesem. Jedné mé kámošce se chtělo na hajzl měla kolem pasu uvázanou mikinu svýho idola. Šla teda vykonat potřebu a ještě se jí ptáme čím se vytřela a ona lopuchem prý. Tak sme šli dál po chvíli vrátila kámoška mikinu svému tajnému idolovi a na ní bylo rozmázlý hovno, který strašně smrdělo okamžitě zrudla. Hrozně sme se všeci smáli a ona raději šla domů.
Zaslala: enojmi 15 let
Prd:
Konečně můj sen vypadla sem ze základky. Na konci roku mám mýt přednes, nikdy mi nedělalo problém mluvit před lidmi a dokonce sem se i těšila. A je to tady pan ředitel mně uvítá předemnou vydím všechny žáky, učitele, ředitele a ostatní co se došli podívat. Nejenom že sem se strašně zakoktala, ale to nejhorší já sem si tam přede všema u prostřed projevu usrala a ještě takovou řachu. Okamžitě se spustil hlasitý smích. V tu chvíli sem nevěděla co mám dělat nenapadlo mně nic jinýho než utýct po schodech. A rázem se zpustil smích číslo dvě hodila sem na schodech tlamu.
Zaslala: faktnereknu XX let
Nechutné pomazáníčko:
To jednou o prazdninach jsme vyrazily s nasi partou na hriste ze si sednem a pokecame.Ale najednou tam prijel brachy kamos a ja sla malem do kolen od prvni chvile jsem se zabouchla a rekla si ze ho musim mit.a tak sme tam sedeli a ja si sla ke stromu utrhnout vetvicku ze ho trosku polechtam TAM.Jenomze vetvicka nesla nejak utrhnout no a kdyz jsem ji otrhla tak jsem spadla na zem ale nejhorsi na tom bylo ze jsem skoncila v poradnem HOVNU ale kdyz rikam poradnem tak tim myslim PORADNEM.Ja sem si toho jedina nevsimla a kdyz jsem sla zpatky k parte no a jak sem si sedla zacalo to tam pekne smrdet a kdyz prisli na to ze ja sem ten zdroj smradu mohli se vsichni potrhat smichy a razem bylo po lasce.rikam vam nikomu bych to neprala............
Zaslala: Katka 13 let
Škub:
Jednou jsem šla po městě - samozřejmě plné náměstí - a měla jsem na sobě pruhlednou bílou sukni.Povidala si s kamarádkou a najednou mi praskla guma u tang a ony mi spadli na zem vsichni se na me dívali jak na blázna a začali se hrozně smát.Kámoška to pak rozkecala a smála se mi celá třída...od té doby s ní moc nekamarádím a nosím pevná tanga...
Zaslala: Martina 16 let
A jéé:
Bylo to v létě, kdy jsem byla s mojí kamarádkou na rybníku Plavali jsme vedle voru, a potom jsme si tam sedli v tom přišla malá hezká holčička která poklepala mojí kamarádce na rameno a řekla "slečno kouká vám prso" v tom moje kamarádka zrudla a rychle se podívala a byla to pravda! rychle skočila do vody , ale to už se všichni koukali na mou červenou kamarádku!!
Zaslala: Janča 16 let

Peníze
Jednou jsem šel do obchdodu a biděl že je tam 5 holek které se mi líbí tak jsem přišel vzal košik a šel tam kde jsou sladkosti,hodil jsem si do koíku dvě bonbonéry a jednu tribitku,jdu k pokladně a čekám řadu mezitím přijdou ony a stojí za mnou a tak mi prodavačka říká 160 kč a já frajersky vytáhnu peněženku a vytáhnu plno drobných a dvě papírové padesátky,a říkám to je dobrý,a prodavačka "maximálně pro tebe,chybí ti 25 kč" a tak jsem se začervenal a radši z tama zdrhl.
Zaslal: Lukáš 16 let
Opss:
Jednou jsem byla v bazene. Uz jsem chtela odejit a tak jsem se sla sprchovat. Svlekla jsem se uplne donaha a zacala se sprchovat. Za chvili prislo asi 5kluku a koukali na me - byla jsem na panskych :).
Zaslala: Lenka ? let
Jejda:
Jednou sem sla proti svimu milackovi a konecne sem se odhodlala ze ho pozdravim a dam se snim do reci.Jenze najednou se mi chtelo prdnout!!takova racha!!!jehokamosi se zacalli smat a protoze sem prdela smezerama rikaj mi POLOPRDKO!!!
Zaslala: Monika 14 let
Bahýnko:
Bydlíme u jednoho parku, kam chodí hodně kluků. koukla jsem z okna a zrovna tam seděli na lavičce takový dva hezouni. oblíkla jsem si minisukni a svoje nejhezčí tanga. no a nejlepąí lákadlo na kluky je pes, takľe jsem vzala naąí pegy a ąla do parku. den předtím zrovna prąelo, takľe tam byli docela velký čvachtáky. no nedalo se nic dělat, toho kluka jsem prostě chtěla ulovit.kdyľ uľ jsem byla asi METR od nich, zakopla sem o kořen a rozplácla se. hlavu jsem zabořila do bahna a aby toho nebylo málo, kluci díky tý minisukni viděli můj zadek!!
Zaslala:Lucka 14 let
A něco k zasmání :-D
Podle me je nejvetsi trapas uprdnout si v cekarne napr. u zubare ale kloudne a taky to musi patricne zapachat.
zaslal: Honza

e-mail

26. prosince 2006 v 22:22
Jestli chceš zveřejnit svůj příbeh či něco jiného stačí my napsat na e-mail modinek@seznam.cz napiš mi kategorii (např: láska-příběhy), jak se jmenuješ to být nemusí klidně anonymní a případně kolik ti je let.

Zeptal se mně

26. prosince 2006 v 22:22
Kurna a je to tady zeptal se mně (mohl napsat sms, přes icq...) otázka na kterou hodně z nás čeká je chci s tebou chodit. No jo jseš venku s partou kámošů tet najednou všichni odejdou a ty tam s ním zůstaneš sama vůbec netušíš co se bude dít jenom si pomyslíš kam asi šli??? však se zachvíli vrátí hm to je jedno. A nejednou zničeho nic se zeptá chci stebou chodit a jé! Ty s otevřenou pusou zůstaneš na něho civět, protože si to nečekala a vůbec nevíš co mu máš říct. Tohle je,ale to nejhorší co může být když se na něho hledíš s otevřenou pusou kluci se cítí fakt trapně. Hlavní je zachovat klid musíš si umět poradit. Stačí lehká odpověd. Tý jo tet si nně faktycky zaskočil! Víš už dlouho se mi líbíš, ale musím si to ješterozmyslet (jen tak to mu řekni když se ti líbí fakt :-). Nebo prostě víš, že ho miluješ a chceš s ním chodit tak je nejlepší mu vlepit bacha ne facku, ale pěkně sladoučkou pusu a říct "ano chci s tebou chodit" nejlepší je to celou větou. No jo, ale co když se ti nelíbí řekni mu "wau no tohle sem nečekala, ale víš já sem chtěla být s tebou kamarádka mám tě tak i ráda zatím v tobě nevidím nic víc promin". Hlavní je říkej klukům všechno od srce, aby se ti to potom nevymstiloa každý ti nelhal.

Láska - příběhy

26. prosince 2006 v 22:22 Láska- příběhy
Láska na první pohled
Hm dneska bude asi nundnej den du si městem a jen tak se koukám kolek sebe. Vykuřuju cigaretku a najednou se to stane uvidím ho a najednou začínám rudnout. Počkám než my schladnou žáhy a jdu kolem toho ůžasně krásný ho kluka a pomyslím si, ale ale nový maso ten bude můj. Už ho chci pozdravit a seznámit se, ale tet si právě k němu přisedla největší děvka z naší škole žárlím!! Sic ho ani neznám, ale je tak krásnej. Moc se chichotaj pche a ještě ten její trapnej smích. Tak nic no nebude můj odcházím, ale když otáčím hlavu uvydím jeho očí jak se střetnou s mými a on usmál se na mně!!! Škola ah ne tu nesnáším domů si odnáším 5 z matiky mno super to bude mít mamka zase radost. Jdu a slyším zvuk mobilu SMS od koho asi je? Hm to číslo neznám, ale píše mi BUD V 5 ODPOLEDNE V PARKU. Jen tak mě napadlo co když je to ten ze včerejška no kéžby však já si to ještě rozmyslím stejně nic lepšího v plánu zatím nemám. Pátá hodina je tu vyrážím do parku nikdo nike mno dobry si zase ze mně někdo udělal pěknou prdel. Najednou mi cosi narazí do hlavy je to papírek a co je v něm?? Cituji: moc se mi líbíš jestli chceš vědět kdo jsu bud zítra v zeleném ráji u největšího stromu ve 2:00 dojdi. Panebože co to asi bude celá natěšená na zítřek usínám v posteli a stále myslím na to kdo to asi je??? Tak a je to tu stojím u stromu mno snad je to ten správný zasměju se jen tak v duchu. Ach ne tam stojí hm mno trefila sem ten strom zrovna vedle přijdu k němu blíž zatukám na rameno a tet se otočí a koho nevydím Radim!! Panebože to tysmy napsal ten dopis?? Hele, ale to co si mi udělala ti už neodpustím polib mi chodit s tebou nebudu!! Radim se začne smát a já se na něho podívám zle a říkám nesměj se ze mně si teda srandu dělat nebudeš, zapoměn hošánku ti prdel rozkopu. On mi v záhu odpověděl nemáš rande spíš s tam s tím vedle toho dalšího stromu. Ohlídnuse je to on ten záhadný kluk ze včerejška. Přijdu k němu blíž podívám se do jeho tmavě hnědých očí a vydím jak se směje a říká mi ahoj to sem já ne tam ten. Aha to sem nevěděla (už tet vím že ho šíleně miluju)!!!! Domluvili sme se na zítra skvěle pokecali za tu chvílu sme se moc dobře poznali. Mám velkou radost jupíí no konečně je toon. Dojdu na předem smluvené místo a po dlouhé době kamaradství chození na disku atd.. sme spolu konečně začali chodit. Sem moc štastná mám ho moc ráda a vím, že on mě taky. To je to nejlepší co mně kdy potkalo. Uplynuli dlouhé dva měsíce a my sme spolu stále chodili navzájem se milovali ve všem podporovali. Pak se to stalo dosla mi SMS od neznámého vzpomně la sem si na náš začátek jak mi Filípek poslal sms a já se do něj zamilovala. No ale s myšlenkami pryč čtu : Fílípek tě podvádí běž se podívat dnes 14:00 k zelenému smrku!!!! To snad ne si ze mě dělá někdozase prdel. Kdyby ale pudu se tam mrknout aspon někomu pěkně nadám si zemně srandu dělat nikdo nebude. Pod zeleným smrkem jo vždyt tam nikdo není otáčím se že už půjdu a najednou mně bodne u srdce Filip a ta kurva jedna Martínská oni se líbaj a on jí šahá na zadek. Vhrnou se mi slzy do očí nééé krčím v duchu. Musím sebrat všechny své síly a dojít k nim blíž. Je mi strašně jak mi ještě nikdy nebylo tečou mi slzy nedá se to zadržet. Zaklepu mu na rameno vlepím mu jednu pořádnou facku zakříčím je mezi námi konec!!! Filip se na mně nevěřícně dívá kde sem se tam asi vzala fakt ta nejblbější otázka jaká ho mohla napadnout. Pěkně mu to tam s jeho přítelkyní zavařím ta totiž taky nevěděla, že to táhne se dvěma čurák jeden děvkařskej nenávidím ho. Celá ubrečebá se rozběhnu brečím ůplně šíleně. Běžím dál a dál necítím ůnavu jenom bolest. Ani nevík kam utikám tet se mám rozhodnout do leva nebo doprava. Však to je jedno zahnu doleva závalem slz zkoro ani nevydím. Au najednou ležím na zemi. Sem chvíli v bezvědomí otevřu oči. Mé srdce se záhy lekne a je to tu zaseno to snad není možný já sem se zamilovala. On je tak krásnej milej postaral se o mně moc dobře se my s ním povídalo. Pozval mně na kafe. Přiznal mi že se mu líbím. Začali sme spolu pařit. Tentokrát sem si byla jistá. Třeba to není vždycky tak černý jak to vypadá. Tak tohle byl můj příběh snad bude má druhá láska na první pohled štastná :-).
Marie: 14 let
Síla okamžiku!-(tohle není příběh o lásce)
Jednou, když jsem byl nováčkem na High School, uviděljsem kluka z naší třídy, který šel ze školy.Jmenoval se Kyle.Vypadalo to, že nese domů všechny své učebnice.
Myslel jsem si: "Kdo by odnášel v pátek všechny knížky?
Musí to být pěkný trouba.!" Já měl naplánovaný celý
víkend párty afotbalový zápas s přáteli na zítřejší odpoledne...Pokrčil jsem rameny a šel dál.
Jak tak jdu, uviděl jsem bandu kluků co utíkali jehosměrem.Běželi na něj!Vytrhli mu knížky z rukou, podrazili nohy tak, žepřistál vblátě. Jeho brýle odlítly a viděl jsem je dopadnout do trávy asi 10
stopod něj.Podíval se na mě a já uviděl ten strašný smutek v jehoočích.Rvalo mi to srdce. Přiběhl jsemmu na pomoc a jak seplazilahledalbrýle,uviděl jsem v jeho očích slzy.
Podal jsem mu je a řekl: "Tihle kluci jsou hajzlové, neumísenormálně chovat!"Podíval se na mě, řekl: "Díky!" a na jeho tváři se objevil úsměv.Byl to jeden z těchúsměvů, co projevují skutečnou
vděčnost.Pomohl jsem mu sebrat knížky a zeptal se,kde bydlí.Ukázalo se, že nedaleko mě. Ptal jsem proč jsem honikdypředtímnepotkal. Prý chodil na soukromou školu.Nikdy dřív bych se nedal
dohromadys klukemze soukromé školy..!"..Nesl jsem mu pár knížek a celou cestu jsme si povídali.Ukázalo se, že je to príma kluk.Ptal jsem se, zda si nechce zítra zahrát fotbal. Prý"jo!"
Celý víkend jsme byli spolu venku a já poznal Kylea vícaoblíbilsi ho.I mí přátelé ho vzali.. V pondělí ráno tu byl Kyle s hromadou knížek zpátky. Zastaviljsem ho a
sesmíchem řekl, že bude mít dobré svaly z těch knížek.Jen se smál polovinu knížek mi naložil.Během čtyř let jsme se stali nejlepšími přáteli.Poslední rok jsem se přemýšleli o nějaké střední škole.Kyle se rozhodl pro Georgetown a já půjdu na Duke.Věděljsem,ževždyckybudeme přáteli a ty míle nebudou žádným problémem. On sechtě stát lékařem a já hodlal využít stipendia na práci kolem fotbalu.Kyle byl premiantem třídy, tedy si musel připravitproslovnazávěrečnou slavnost školy.
Zlobil jsem ho, že si zamachruje, ale byl jsem rád, že to nemusím být já
tam nahoře a mluvit. Závěrečný den byl tady. Viděl jsem Kylea, vypadal skvěle!
Byl jeden z těch kluků, který dospěl a našel se během let na High School. Zesílil a
moc mu slušely brýle. Měl víc děvčat než já, všechny ho milovaly, až jsem někdy
žárlil. Dnes byl ten den! Viděl jsem, jak je nervózní z proslovu, tak jsem šel za
ním, poplácal ho po zádech a řekl:"Hej, chlape, budeš dobrej!"
Podíval se na mě tím vděčným pohledem, usmál se a "Díky!" řekl.
Začátek proslovu měl za sebou, odkašlal si apokračoval: "Závěr školy je čas, abychom poděkovali všem, co nám pomohli přes tyto těžké roky. Rodičům, učitelům, sourozencům, možná
trenérovi, ale hlavně přátelům. Jsem tady, abych vám všem, kteří jste něčí přítel, řekl,
že být někomu přítelem, to je ten největší dárek,který můžete někomu dát!
Řeknu vám příběh..." Díval jsem se nevěřícně na svého přítele,když začal vyprávět o dni, kdy jsme se poprvé potkali. Plánoval, že se o víkendu zabije.
Mluvil o tom, jak si vyklidil školní skříňku, aby jeho máma s tím neměla později starosti a nesl si věci domů. S vážností se na mě podíval a malinko se usmál: "Díky Bohujsem potkal přítele. Ten mě zachránil od mého nevysloveného rozhodnutí.!" Slyšel jsem to zděšení v davu, když ten příjemný a populární kluk nám řekl vše o svém nejslabším životním momentu. Viděl jsem jeho
mámu a tátu, jak se na mě dívají s vděčností v očích. Dodnes si neuvědomuji hloubku svého činu.
Nikdy nepodceňujte sílu okamžiku. Jedním jediným gestem můžete změnit život člověka. Někdy k lepšímu a taky občas k horšímu. Bůh nás vložil do života toho druhého, abychom někdy
zasáhli.
Štěstí nebo ta zatracená smůla!!
Jdu cestou je tam plno listí a já utrpením padám k zemi. V duchu si pomysím proč se se mnou rozešel, bez něho nemá můj život smysl !!!! Kouka jí nse na mně lidi, mně je to, ale jedno proč sou kluci tak necitlivý. On On o kterém sem si myslela, že mně miluje že je ten pravý mně podváděl. Jak? Jak? Tet mám věřit. Nejradši bych se zabila proběhne my hlavou, ale vřdyt je mi teprve 17. Ležím tam asi dvě hodiny všechno možné mi probíhá hlavou. Pak se zvednu, díky tomu, že sem silné povahy a jen tak mně něco nerozhodí. Však co na světě je plno jiných do kterých se dá zamilovat. Však at si to snou užije my může políbit ..... . No tahle drsnácká nálada my teda zrovna dlouho nevydržela maximálně sem si tak 5. minut myslela, že už ho nechcu, ale já jdu a stále myslím na něho vždyt to bez něj nejde!!!!!! Už se mi zase hrnou slzy do očí. Je to k ničemu jdu domů. Mamka se mně ptá co mi je a já ji jen uboze odpovím že nic. Zamknu se v pokoji někde se říká, že je ne lásku nejlepší lék hudbu si ji teda pustím, ale ne zrovna ta má písen tak strašně smutná, že brečím ještě víc. bymně zajímalo kdo to tak vymyslel. Usnu probudím se v sobotu ráno. Plná dobré nálady, ale pak se rozpomenu. Vstanu ani se neupravím a jdu se psem ven. Já su taková všechno sem mu řekla škoda že mi nerozumí. Hej Conný kam utíkáš stůj,ona mi utekla aha super nic lepší ho se mi snad stát nemohlo, ale jak vydím den začíná fakt dobře. Pochvíli hledání ji uvydím no konečně, ale ne kam zase utíká. Panebože vždyt ona tam sedí s ním hážejí aporty. Ne tak to nehrozí já tam nepudu! Přibližně čtyři minuty tam stojím a dívám se na tu krásnou postavu ty oči, try, svaly achjo já ho miluju a obávám se že nikdy nepřestanu, ale proč láska tak bolí je to mnohem větší bolest než kdybych si třeba zlomila nohu. Achjo, že by se mi tam teda chtělo Martin měl Conný moc rád, určitě ví, že je moje. Ahoj pozdravím ho, přitom se na něho tak strašně dívám s tou zlobou on mi odpoví čau není to tvůj pes já : jo je zdar! Ani se neotočím furt to zlo ve mně přetrvává. Já vím je to blbý ale závidím Conný dotoky, které ji martin věnoval. Tak a rychle domů než se mi zase něo stane. Oběd nic není lepšího miluju jídlo má mysl my ale pověděla né tak jako Martina. Nevím co dělat za holkama nejdu to by bylo zase miliony otázek, mně se, ale nechce mluvit. Půjdu si něco koupit třebas hmm čokoládku to je vončo. Jakou no nic není nad oříškovou milku mnam. Co se to najednou stalo strašná rána. Probudím se v nemocnici a tam moje maminka. Říkámi vykradli obchod a tebe mi postřelili plače. Chvíli povýdání pak musí odejít do práce. Auu to to bolí já mám fakt v životě jenom samou smůlu. Co jinýho se dá dělat v nemocnici než číst časáky a spat. Rozhodnu se pro spaní aspon na vše zapomenu. Kriste to by mně v životě nenapadlo probudil mně Martin. Vykládá me si pak mi řekne miluji tě. To snad né měla bych být štastná, ale ono nic vůbec nic necítím. Povím mu počkej až se uzdraví. V nemocni mám tolik času, že mám všechno dokonale promyšlené asi toho budu litovat jednou, ale já nechci nechci všechno prožívat znovu. On mně podvede a co já potom. Ne ne tohleby nešlo. No konečně po dlouhé době jdu domů. Conný ahoj broučku tebe mám stejně ze všecj nejraději stýskalo se ti?? Jen mně olízne však tohle je můj miláček mlask fůj vlepila my pusu. Sotva dojdu a moje milovaná maminka však už potřebovala jít ven vypakuj si a mazej. Ta je teda ohleduplná vždyt mně mohli zabít. No nic vydávám se na cestu chjo tady se nic nemění. Stále stejní lidi. V pondělí jdu do škole všichni se mně vyptávaj na takový krávovinky jaký to muselo být vzrůšo atd.... . O přestávse uvidím nový maso myslím tím kluka. Wau ten je božskej, ale já na něho nemám. Jupíí škola končí ž vycházím ze šaten a au kurna nemůž... nedořeknu je to on ten krásný. Řekne sorri a já na něho jak vůl čumím s otevřenou pusou a on je ti něco. Já se proberu a říkám ne nic. Tak jo ta čau pá řeknu. Ty jo tak tohle je bruntál. Co to semno zase je myslím na něj od ráno do noci. Ale ne žeby z nova ta láska. SMS zviní my mobil no tak to bude zase Klárina ble co zase otravuje. Chyba není to ona jen krátka dvě slova MILUJI TĚ zítra si zjistím čich to je. Ano je to on jmenuje se Michal. Jdu za ním třesou se mi kolena. No víš já chtěla sem ti říct, že se mi taky líbíš a on co?? Jejda to nebyl on no příště na něho nebudu mluvit zezadu sem si to aspon natrénovala. Tak a je to tady no jo , ale kde je?? Tak nic no nenašla sem ho su asi slepá bo co otočím se a na svých trech ucítím polibe je od něj ano myslí my říká miluji tě!!! Já tebe taky řeknu mu. Nemůžu uvěřit jaké sem to mněla štěstí. Dufám že nám to pro tentokrát vydrží.

Holky drbny pomluvačky :-D

26. prosince 2006 v 22:21
Já osobně sem bruneta a nemám moc dobrý mínění o blondýnkach holt, růžovoučkou miny sukínku halenečku s mega výstřihem atd.. tohle prostě k nim patří.(Já, ale taky z nám ůplně suprový blondýny ne všechny sou stejný pokud jsi blondýnka doufám že patříš k těm lepším :-) ). Skoro všechny holky je pomlouvaj, ale kluci je žerou. Většinou je to tak, že ste rozdělený na dvě skupiny světlovlásky tmavovlásky a navzájem siubližuje te a provokuje te atd... mno jo je to tak nejlepší je přestat provokovat, ale když druhej tábor provokuje jasně, že se bránit :-). Může, ale nastat situace si ůplně sama nejhezčí holka na škole holky tě pomlouvaj kluci milujou, ale co ty chceš mít určitě supr kámošku bud si najdeš sobě rovnou a nebo ukaž jaká si fajn co v tobě opravdu je nak jim pomoz zachran je v situaci kdy už si nebudou vědět rady a uvidíš jak si zachvíli najdeš přátelé. Hlavně nechod s každým po prvním seznámení snaž se nedělat ze sebe děvku ty to možná sama ani nevíš, ale jedna má kámoška tu pověst má a ani o tom(si teda myslim) neví. Však ji má, ale právem chodí s tem kdo se jí jenom líbí a nemá ho přitom třeba vůbec ráda. Pak se jí bude líbyt nákej kluk a on se na ni zeptá kámošky ta jemu o ní řekne jaká je to pipka chodí s kem može je nevěrná. A je to už o ní má skažený mínění. Na tohle si dávej fakt bacha at si tu pověst nezískáš bak by tě neměl rád nikdo a za zády jen pomlouval.
PS: Ono na barvě vlasů, ale nezáleží je to ve většině případů jedno, je jenom pár vyjímek.

Básničky :-)

26. prosince 2006 v 22:21 | Myslím si, žě jen doopravdy zamilovaný člověk dokázal tohle napsat.. |  Básničky :-)
Prožila jsem svůj sen..
Jen snila jsem o Tobě
a o tvých polibcích,
toužila jsem dotknout se tě.
Ty dny a noci,co představovala jsem si Tě,
jak dotýkáš se mě..

Byly to JEN sny a trvaly celý rok,
až jednou na zábavě osud vzal mě do svých ruk.
Ten osudný večer přišel jsi za mnou
a začal jsi se mnou tancovat,
já nevěřila jsem,
že zrovna tohle můžu prožívat.
Po spánku jsem se probudila
a vzpomínky z noci slepovala,
opravdu tohle se stalo,
ale to není málo...
Prožila jsem s Tebou moc krásných cest,
ale co potom se stalo bylo asi za trest..
Rozešel jsi se se mnou
a můj sen skončil..
Mělo se to vůbec stát?
Nebo jsem si měla o tobě jen nechat zdát.
Teď už nemám ani sen,
a moooc smutná jsem jen..

Jak jsi mi to mohl udělat?
Zaslal(a) Jenny, 19 let
Dvě cesty
Trápení to je hrozná věc,
zmizí jen když to opravdu chceš.
Nepomůže ti na něj žádná písenˇ,
trápení je totiš hrozná tísenˇ.
Tísenˇ z níž jsou jen dvě cesty ,
a to smutek nebo štěstí.
Zaslal(a) Klára, 13 let
Kamárád

Přátelství znamená důvěru v druhého,
přátelství prožívej ze srdce celého.
Když tvůj přítel pravdu mluví,
drž se ho ten rozesmát tě umí.
Jak poznáš že je kamarád?
To vycítíš když má tě rád.
Pak můžete si povídat.
a když nenechá tě ve štychu,
tak to si žiješ v přepychu.,
tak to je praví kamarád,a toho musíš míti rád.
a stejně jako on k tobě
se k němu musíš zachovat
Zaslal(a) Micky15, 14 let
Láska x Rozchod

Láska je den
Rozchod je noc
Láska je sen
Rozchod je moc

Láska je páska
Rozchod je půda
Láska je kráska
Rozchod je zrůda

Láska je věrná
Rozchod je prach
Láska je černá
Rozchod je vrah

Láska je sázka
Rozchod je vada
Láska je láska
Rozchod je zrada
Zaslal(a) Peťa, 13 let
Vzpomínka na tebe
Přetvářka vzhlíží se v krvavé louži
a srdce bez tebe touhou se souží,
zanecháváš za sebou krvavé stopy
a touha po tobě z slze se topí....


Na jiskru v tobě,která uhasíná,
vzpomínka na tebe je tak živá.
Zhasne jiskra,hvězda spadne,
zapomenout není snadné.....

Doteky bílých lilií
jako by nás k sobě spojily.
Kapky rosy za svítání,
paprsek s paprskem k milování....

Proniká chlad,proniká zima,
Paprsek slunce tě neobjímá.
Proniká lež,proniká pravda
a bílá lilie bez tebe zvadla....
Zaslal(a) lenka, 14 let
Má láska
Láska měla svůj večer,
byla tak šťastná,
že závidět by mohl každý,
ach, tak šťastná.
Však já v tu chvíli nezáviděl,
měl radost s ní.
Oči jí svítily, její hlas se smál,
květiny jí zdobily.
Nikdy na ní nezapomenu,
v mém srdci už je uvězněna
a na smrtelné posteli si řeknu:
,,Tehdy jsem tam byl".
Zaslal(a) Pavel, 19 let
Navždy sám
Mé nářky na zdi pověšeny jsou,
v nohách navždy budou,
když šel jsem tou cestou světlou,

tou tak tuze krásnou.
Květiny na šatech,
dlouhých až k zemi,
nespatřím v očích už nikdy.
Zaslal(a) Pavel, 19 let
Proč opustil jsi mne?
Miluji tě,ale ty mne ne,
proč opustit chces mne?
Když píšu ti,ty mne neodpovídáš,
čím stále méňě mě vídáš.

Ty víš že bez tebe nemohu žít,
ale já tě vedle sebe stále chci mít.
Chci tě slyšet jak šptáš mi do ouška,
však to je jen iluze troška.

Ty však máš určitě jinou,
z tvého srdce kvůli mě rány hynou,.
ale mě zase rány na srdci přibývají,
ošklivé rány na srdci se smývají,
Je čas zapomenout na tebe,
už mě c srdci rvoucně zebe.
Zaslal(a) Michaela, 13 let
Tvoje vina!
Nechci abys mě držel v objetí,
já nechci abys mě líbal.
Celej náš vztah byl prokletí,
Jak málo sis mě hlídal!
Tak zapomeň na ten čas,
já už jsem jenom svá.
To že to neklaplo...
...je jenom VINA TVÁ!!
Zaslal(a) Selma, 13 let
Stalo se
Prej si mě měl rád
a já se chtěla líbat,
začali sme si hrát
a ted se chci i objímat.

Ty jsi to ale skončil
a můj sen ukončil.
Nečekala sem že to bude dlouhé,
ale ani ne tak krátké.
Zaslal(a) Lucie, 13 let
Noc
Je noc a já sním,
Pomalu usínám,
Už skoro spím,
V tvém náručí spočívám.
Ale je to jen sen,
Bohužel,
Zítra bude nový den.

Je to nekonečné utrpení,
V noci o tobě snít,
Není vysvobození,
Tvé snové doteky musím ráno smít.
Zaslal(a) Sc8erGirl, 13 let
Amorův síp.
Jsem zraněn,
a to šípem amorem,
vystřlen z luku tvého,
Aty jsi mou láskou jedinou,
doufám že jen mou.
Tuto básen jsem složil tobě,
s láskou velikou.
Zaslal(a) Tereza, 17 let
Poslední
Poslední dotyk,poslední slza,
chopte se motyk,krev v ní již zmrzla.
Přineste květiny,zapalte svíce,
vzpomínejte na její překrásné líce.
Bez rozloučení opustila nás,
naše rány zhojí jen čas.
Už je studená jako led,
čeká ji podzemní svět.
Do noci odešla,blouidí tedϡtmou,
bojím se,chci jít za tebou.
Schoulit se do tvé náruče,
zdílet s tebou smutek...
ptám se:Kam jsi mi utek....
Co láska šeptá
Stalo se to jednou v létě
když byla krásná noc
seznámil se s ní lehce
miloval ji moc.

Avšak osud sítě spřádá
nemoc byla zlá,
nestačilo že ho má ráda
a tak se obětovala.

TOHLE láska vypráví
a říká tomu sny,
nic uz se teď nespraví
jen sčítat může dny!
Zklamání
Kolem je všude ticho málem,
když zkouším se soustředit na své city
a myšlenky jsou pokryty černým žalem,
který vyvolává pověsti a zvláštní mýty
a přece jen zůstává příčina pečlivě skryta
v mém zmateném vědomí a mysli,
ale někde v hlubinách je bolestivě vryta
a já se snažím hrát si opatrně s čísly,
která udávají budoucnost a osud,
která neznamenají do určité chvíle nic,
která nejsou známa dosud,
kterých nebude nikdy míň ani víc.

Má ruka se bolestivě sevřela v pěst,
to tím náporem nebezpečných citových vlivů,
kdy těžké je udržet si svoji čest
a proto taky není ani sebemenšího divu,
že se snažím být jenom sama,
abych se dokázala srovnat sama se sebou
a nečekala až do rozednívajícího se rána,
že se před dveřmi setkám právě s tebou.
Stačí ráno otevřít oči plné slaných slz
a mé myšlenky se snaží kolem tebe točit,
stále těžší je dobýt moji nepropustnou tvrz,
ale vždyť už brzy to musí skončit.

Snažím se radostně na svět tvářit i když se stydím,
i když v hloubi duše mě něco mrzí
a když tvoji tvář nečekaně v povzdálí vidím,
co se jen děje s mojí nedobytnou tvrzí?
Nemohu se už ovládat takhle dál
a taky nechci, aby byl pro vždy konec všeho,
možná každý by se mi kvůli zklamání smál,
ale čeho je na světě nejmíň, čeho?
trápím se a věřím, že sama sebe přemůžu,
když na čele se z úzkosti rýsuje jemná vráska,
ze které radost mít nechci ani nemůžu,
když je silnějším protivníkem láska.
Dám Ti radu kámo.....
Já jsem to co jsem a svůj život si držím pevvě v rukou, dám Ti radu kámo....Dej si pozor na svoje myšlenky,
protože tvoje myšlenky přecházejí v slova,
dej si pozor na svoje slova,
protoře tvoje slova přecházejí v činy,
dej si pozor na svoje činy,
protože tvoje činy přecházejí v záliby,
dej si pozor na svoje záliby,
protože tvoje záliby tvoří tvůj charakter,
dej si pozor na svůj charakter,
protože tvůj charakter je tvoje budoucnoct.
Umis...
Umis mi usmev na tvar dat,
dokazes me rozesmat.
Dokonce, kdyz jsem skoro na dne,
ty dokazes mi lavu zvednout ladne.
Pak reknes jen, vse bude dobre, uvidis
a plaminek nadeje ve mne rozsvitis.
Ten plaminek nadeje,
ze mozna i pro me troca stesti je.
A ja ti za vse vdecna jsem,
jsi pro me snad zazrakem.
Zivot je kniha tajemna...
Zivot je kniha tajemna,
kdyz umis v ni cist je tak nadherna.
Zalezi na tobe, jaky smysl budou jeji radky mit,
zda budes sedet v koute nebo naplno zit.
Zda budes sobe a sam se budes smat,
nebo se budes snazit i druhym pomahat.
Zda se uzavres a krasy seta nechces znat,
nebo poznas lasku a budes ji chtit druhym dat.
Laska je nejkrasnejsi cit, co muzes znat,
vsak smutne je, kdyz prijde kruty pad.
Ty vsak musis zapomenout na chvile zle
a ocekavat ty nove a nadherne.
Nestaci jen snit a neco si prat,
musis pro to take neco udelat.
At je v zivote tvem malo chvili zlych,
at vyplni se nektere z tvych prani tajemnych.
Atkniha tveho zivota je plna krasnych radku,
at objevi se tam i par dobrych skutku.
Ty vsak sam vis jak chces zit,
v cem chces smysl zivota mit.
Co tedychtela bych temito radky prat,
snad at te ma nekdo stale rad.
I died...
I když to nemusíš pochopit, chce se mi brečet,
tys mě nechal spadnout na dno a v zoufalství klečet.
Teď tady křičím, nezajímá tě můj další osud,
najednou jsi jakoby zapoměl na šťastné chvíle, co byly dosud.
Nepamatuješ si ty okamžiky sexu a lásky,
kdy jsme si zodpověděli i všechny tajný otázky.
Na očích mám pásku, stojím na útesu,
myslíte, že ještě jeden krok do prázdna snesu?
Udělám krok a přišlo prázdno - v to jsem doufala,
tomu štěstí jsem se odevzdaně zasmála.
Padám dolů, vlasy mi vlají ve větru,
ozvala se rána, jako při kolizi v metru.
Vím, že tento čin mě nikdo nebude obdivovat,
ale má poslední slova: "Doufám, že se do tebe nebude chtít další zamilovat..."
Zivot
Zivot je krehky jak ruze kvet,
chyby uz nekdy nelze vzit zpet.
Ten libezny kvitek z listku se sklada,
jeden ho druhemu z lasky dava.
Kapicky rosy na nem se lesnou,
mnohokrat zazenou chvili tesknou.
Muze ti urcitou nadeji dat,
kdyz chces si neco udelat
Věřit v lásku
Když jsem tě uviděla,
koukla jsem na nebe
a náhle mi to došlo,
zamilovala jsem se do tebe!

Tvé oči,tvůj hlas mě omámily
a já toužila,
abychom se políbili.

Mé srdce hořelo
a já chtěla blíž.
Někdo mi ale pošeptal:
"Ty snad jen sníš?!"

Trochu mě to zarazilo,
ale já dál věřila na sny a na to,
že tě miluji.Nechtěla sem nic kopírivat z ostatních blogů je mi to blbý tak tady máte básničky které my byly zaslány na e-mail a vy můžete klidně taky budu jedině ráda :-) .

Pořekadla k životu

26. prosince 2006 v 22:20 Citáty
Láska je jako vlásek co se utrjne a zlomí.
Když tě něco trápí je to láska.
Když chceš aby se někdo objevil nemysli na něho.
Bez přátel nepoznáš štěstí a bez neštěstí nepoznáš přátele!
Láska je něžná věc a to si pamatujte láska je krásná věc!
Láska může zemřít na pravdu, přátelství na lež...
,,Láska bolí jenom toho,kdo opravdu miluje!"
Nikdo nesetře slzy tak dobře jako ten kdo je zpusobil
Láska je jako mrholivý déšť, který se snáší jemně, ale rozvodní řeku.....
Člověk miluje nejvíce to, co je pro něj nedosažitelné.
Láska je dlouhá nit, která se snadno přetrhne. Dá se sice navázat zpátky, ale uzel navždy zůstane.
Je mnohem lepší zapomenout, než neustále zapomínat a trápit se.
Láska je nemoc...láska je touha.V životě stačí,jen vteřina pouhá,aby ti změnila celý tvůj život...
Láska je lovcem,člověk je laní a laň se lvci neubrání
Vzpírat se lasce předem je často větší trýzen než její muka potom
Když máš milovat,nepřemýšlej,když přemýšlíš,nemiluj!
Žij okamžikem, protože ta chvíle , co právě prožíváš, už se nikdy nevrátí
V lásce se dá řešit vše, ale mnohdy správně řešení není to, ke kterému jsme chteli dojít.
Láska je životem ženy a epizodou v životě muže.
Kdyby měli všichni mí přátelé skočit z mostu neskočila bych s nimi,
čekala bych na dně abych je chytla.
Přítel je ten, který příde, když ostatní odejou.
Milovat znamena trpet, touzit a predstirat!!! Trpet ze stesti druheho, touzit po tom, kdo nikdy nebude nas a predstirat smich, kdyz srdce krvaci!!
Never tomu, kdo rika: MILUJI TE, ale tomu, kdo v slzach rika: MILUJ ME!
Láska bolí...ale co by to bylo za život bez lásky...? Láska je krásná...ale co by to bylo za lásku bez bolesti...? na tohle nejspíš nikdo nezná odpověď...
Láska je jako mrholivý déšť, který se snáší jemně, ale rozvodní řeku.....
Láska je dlouhá nit, která se snadno přetrhne. Dá se sice navázat zpátky, ale uzel navždy zůstane.
Je těžkě odolat lásce když ho milujete, ale těžší je to když ví te že zrazuje.
Podle mně je borec ten kdo přestane milovat.
Kdo odolá lácse je borec, kdo neodolá srdci je zamilován.
Nejhorší je když chceš být s ním, ale víš že to tak nemůže být.
Pomyšlení milujitě čím dál víc, ale zapomenout na tě musím!!!
Říkám ti pá lásko vidět tě už necu, zpomenout musím, tak mně nech prosím!!!!!
Člověk miluje nejvíce to, co je pro něj nedosažitelné.
To,co je na člověku krásné,je očima neviditelné.
Při výběru lásky opatrný bud, ne podle krásy, ale podle srdce sud..
Nikdy neopouštěj někoho, koho miluješ, pro toho , kdo se ti líbí, protože ten kdo se ti líbí tě opustí pro toho koho miluje
Kapka lásky je víc,než oceán rozumu
"Odpuštění je větším důkazem lásky než žárlivost."
"Hřbitovy jsou plné nenahraditelných lidí".
Nesmíme přestat věřit v lásku i když nás tolikrát zradila je to jako bychom přestali věřit v život, protože nám nedává to co jsme chtěli...
Kdokoli miluje žij,a hyň kdo milovat neumí,kdokoli brání lásce,třikrát tak zhyň!
Nikdy se nemrač, i když si smutný, protože nikdy nevíš, kdo se může zamilovat do tvého úsměvu!!!
Stačí minuta, abyste si všimli člověka, hodina, aby se vám stal sympatický, den, abyste se zamilovali, ale nestačí celý život, abyste na něj dokázali zapomenout.
Neztrácej čas pro někoho, kdo ho nechce trávit s tebou!!!
Až zapadne slunce neplač protože pres slzy neuvidíš krásu hvězdiček
Odcházející láska láme srdce, proto měj odvahu ji zastavit.
Naděje je poslední útěchou v neštěstí...:(
Srdce je křehká věc,která když se jednou zlomí málokdy zůstane taková jaká byla předtím.
Jen tři slova v srdci měj miluj trp a odpouštěj
Srdce je orgám který v těle necítíme ale když je zraněné bolí to ze všeho nejvíc.
Nezapomeň na úsměv je to světlo,které při pohledu do očí prozradí že srdce je doma...
Nikdy nelituj na to co ti život dal ale lituj toho co už ti nikdy nemůže dát!!!!!
Pro někohoi je láska všechno, a proto když ji stratí, stratí kus sám sebe i sílu žít
Kdo jednou prožil velkou lásku,ten je až do smrti šťastný,ale i nešťastný z toho,že ji ztratil...
Když zastavíš lásku zstvíš i čas...
Láska začíná tím, že milujeme a končí tím, že nenávídíme!
Láska je hnutí které nutí dva blázny do zblbnutí
Láska je plná medu i jedu
Láska je nádherný dar vidět člověka takového jaký není
Láska přichází po špičkách když odchází bouchá dveřmi
Bůch stvořil Lásku za odměnu & za trest
Pokavad se někomu líbíš,tak to jen pro to že mu někoho přípomínáš...
Lásku se nedá pochopit, láska se musí prožít..
Predstirat lasku k tomu koho nemilujes, je mnohem jednodussi nez predstirat nenavist k tomu koho milujes..."
Kdo miluje žertem bývá milován,kdo miluje věrně bývá oklamán.
Jakmile se láska stane přátelstvím, vyprchá a mizí..
Bez lásky je člověk jako mrtvola na dovolené...
Je pouze jeden originál lásky, ale na tisíc způsobů..
Láska může zemřít na pravdu, přátelství na lež..
Muži podřizují lásku svému životu, kdežto ženy podřizují život své lásce...
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo...
Přátelství může přejít v lásku,ale láska v přátelství nikdy....
Největším uměním na světě je USMĚV,ve chvíli kdy se ti chce plakat ...
Až jednou narazíš na člověka,který ti v životě hodně ublížil,usměj se na něj at nepozná jak moc tě to bolelo....
Osud už nevrací,co jednou vzal.... vrací jen vzpomínky,bolest a žal..
Vítěz není ten.kdo bojoval a zvítězil,ale ten kdo miloval a přeci odpustil
Slovy lze tězko vyjádřit touhu lásku a cit!Lepší je Tě tu mít, obejmout a políbit...
Láska je jako sněhová vločka, když si myslíš, že ji držíš, rozplyne se ...
MILOVAT A BÝTI MILOVÁN JE NEJVĚTŠÍM ŠTĚSTÍM ČLOVĚKA!!!
Málo miluje, kdo umí říci, jak miluje
Kdo umí odolat láskám náhodným, umí horoucně a vytrvale milovat v lásce opravdové; slabé povahy,kterými neustále zmítají nějaké city, je téměř nikdy neprožívají doopravdy.
Někoho milovat, neznamená držet ho pevně u sebe, ale pustit ho, když víš, že on chce a že je na to ten správný čas.
Nedovol, aby tě strach z prohry vyřadil ze hry.
Milovat na blízko je krásné, milovat na dálku je umění, ale ze všeho nejtěžší je vytrvat.
Odmítne-li žena tvoji lásku a nabídne ti přátelství, nepovažuj to za rozchod. Znamená to, že chce postupovat podle pořadí.
Laska je jak Zvadly kvet
pro jednoho chlapa si nedej zkazit svet
Až když někoho ztratíš, poznáš jakou pro tebe měl cenu :-(
není vítěz ten kdo zvítězil, ale ten kdo miloval, zrazen byl ale přesto odpustil..
Nevěř vždy tomu,kdo do očí se ti dívá i v krásnch očích se faleš skrývá.
,,Žárlivost je štěkání psa,které láká zloděje.´´
Něco co se k zamilovaným pořekadlům nehodi:
Miluji svou zemi miluji svou vlast kluci sou svině at žije chlast. :-D
Láska je peklo láska je nebe!!!!
Tak proč mě kurva tak sere????
Všem kteří nemáte rádi sprostý slova se moc omlouvám, že se na mém blog sem tam vyskytnou, ale já su prostě taková my neříkejte, že ste nikdy neřekli sprostý slovo :-D .